logo
Słuchawki gamingowe - nowosciproduktowe.pl

Słuchawki gamingowe HAMA uRage SoundZ 200


08-12-2020| 02:14| Źródło: HAMA| Fot: HAMA

Do oferty marki dla graczy uRage dołączyły właśnie słuchawki gamingowe SoundZ 200 z mikrofonem. Mogą się pochwalić ponad dwumetrowym kablem, a podłączane są do komputera przez złącze USB.


To oferta skrojona na każdą kieszeń, która powinna zadowolić większość graczy. Słuchawki gamingowe są lekkie, a miękko wyściełane materiałowe nauszniki i regulowany pałąk na głowę zwiększają wygodę użytkowania. W efekcie nawet po wielu godzinach noszenia nie będą uciskać uszu i powodować dyskomfortu. Regulowane jest też ramię mikrofonu, dzięki któremu nawiążemy komunikację głosową z innymi graczami, co dziś w wielu tytułach jest wręcz niezbędne.

Słuchawki gamingowe nauszne oferują dobre podbicie basów i czyste wysokie tony, odpowiednio zwiększające ogrom wrażeń z wirtualnej rozgrywki. Ten dynamiczny model od gamingowego producenta uRage wyróżnia się jednostronnie prowadzonym kablem o długości aż 2,2 m z elastycznym płaszczem z tkaniny dla dodatkowej ochrony przed uszkodzeniem w ferworze zabawy.

Zintegrowano z nim też regulację głośności i funkcję wyciszania mikrofonu. Słuchawki uRage SoundZ 200 są podłączane do komputera za pomocą wtyczki USB typu A. Współpracują z systemami operacyjnymi Windows 7, 8 i 10. Sugerowana cena detaliczna tej nowości wynosi 84,90 zł. Więcej szczegółów na temat produktu znajdziecie Państwo na stronie producenta.