logo
Słuchawki JBL Quantum 100 - Nowosciproduktowe.pl

Słuchawki JBL Quantum – nowa seria dla graczy


20-08-2020| 07:57

Długo wyczekiwane słuchawki JBL Quantum (oraz głośniki), w czwartek, 20 sierpnia 2020 r. mają swoją premierą na rynku polskim i europejskim. Dopracowane i zaprojektowane z nadzwyczajną starannością oferują wyjątkowe brzmienie JBL QuantumSOUND Signature i wiele przemyślanych rozwiązań. To bardzo ciekawa propozycja dla graczy.


Słuchawki JBL Quantum to siedem modeli słuchawek w serii: JBL Quantum 100, JBL Quantum 200, JBL Quantum 300, JBL Quantum 400, JBL Quantum 600, JBL Quantum 800 i JBL Quantum One oraz jeden model głośników komputerowych JBL Quantum Duo. Wszystkie modele słuchawek serii wyposażone są w wyjątkowe brzmienie JBL QuantumSOUND Signature, dzięki któremu można znaleźć się w samym centrum gry. Legendarny dźwięk zapewnia najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie. JBL rozumie, że w czasie gry każdy dźwięk ma znaczenie. Słuchawki zostały stworzone z myślą o grach komputerowych i są zgodne z konsolami Xbox™, PlayStation™ i Nintendo Switch™, urządzeniami mobilnymi, urządzeniami Mac oraz VR. To również zestawy słuchawkowe kompatybilne z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic – w pełni zgodny z natywnym systemem dźwięku przestrzennego wbudowanym w komputery z systemem Windows 10 i konsole Xbox™ ONE.

JBL Quantum 100

o przewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z odłączanym mikrofonem. Lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier. Quantum 100 pozwala doskonale słyszeć towarzyszy broni i przeciwników, a odłączany mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją „voice focus” i wyciszaniem pozwala być doskonale słyszanym. Sugerowana cena detaliczna to 179 zł.

JBL Quantum 200

Przewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z podnoszonym mikrofonem na wysięgniku. Eliminujący echo mikrofon na wysięgniku z funkcją „voice focus” i wyciszaniem zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, a piankowe nausznice z pamięcią kształtu pozwalają na wielogodzinną grę w komfortowych warunkach. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i są odporne na zużycie. Sugerowana cena detaliczna to 269 zł.

JBL Quantum 300

To hybrydowy przewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z podnoszonym mikrofonem. Dzięki zaawansowanym algorytmom i dodaniu dźwięku dochodzącego z góry technologia JBL QuantumSURROUND™ wspomagana przez oprogramowanie komputerowe JBL QuantumENGINE tworzy niewiarygodnie realistyczną przestrzenną scenę dźwiękową jak w kinie i zapewniaja prawdziwą przewagę nad przeciwnikiem. Wyjmowane wkładki ułatwiają utrzymanie zestawu słuchawkowego w czystości. Sugerowana cena detaliczna to 359 zł.

JBL Quantum 400

to wokółuszny zestaw słuchawkowy USB do gier z pokrętłem regulacji balansu dźwięków czatu i gry. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 jest wyposażony w mikrofon na wysięgniku, z funkcją „voice focus”, który zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry, certyfikat DISCORD oraz jest kompatybilny z komunikatorem TeamSpeak i innymi. Dzięki technologiom JBL QuantumSURROUND™ i DTS wciągające doznania dźwiękowe w grach można personalizować. Sugerowana cena detaliczna to 449 zł.

JBL Quantum 600

To bezprzewodowy 2,4 GHz wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier, z dźwiękiem przestrzennym i pokrętłem regulacji balansu dźwięków czatu i gry. Mikrofon na wysięgniku, z funkcją „voice focus” umożliwia wyraźną komunikację z innymi graczami, a pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry z certyfikatem DISCORD ułatwia balansowanie poziomu głośności dla czatu i gry. Osłonięte skórą piankowe nausznice z pamięcią kształtu zapewniają komfort, a 14 godzin pracy na baterii umożliwia bezprzewodowe, długie sesje gry. Sugerowana cena detaliczna to 669 zł.

JBL Quantum 800

To bezprzewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z funkcją Aktywnej Redukcji Szumów i łącznością Bluetooth 5.0. Zapewnia przewagę nad przeciwnikiem dzięki precyzyjnemu przestrzennemu pozycjonowaniu dźwięku, bezstratnej funkcji bezprzewodowej 2,4 GHz, łączności Bluetooth, aktywnej redukcji zakłóceń, komfortowi noszenia zapewnianemu przez lekkie piankowe nausznice oraz baterii wystarczającej nawet na 14 godzin gry. Mikrofon z funkcją „voice focus” umożliwia wyraźną komunikację z wieloma graczami dzięki systemowi czatu dla graczy z certyfikatem DISCORD. Sugerowana cena detaliczna to 899 zł.

Słuchawki JBL Quantum One

To przewodowy, wokółuszny, profesjonalny zestaw słuchawkowy USB do gier ze śledzeniem ruchu głowy JBL QuantumSPHERE 360™, który zapewnia profesjonalne pozycjonowanie dźwięku 3D. Zaprojektowany do precyzyjnego pozycjonowania dźwięku zestaw JBL QuantumSOUND Signature zapewnia znakomitą krzywą dźwięku dzięki 50 mm przetwornikom z certyfikatem Hi-Res. Odłączany, kierunkowy mikrofon z funkcją „voice focus” umożliwia wyraźną komunikację z wieloma graczami, z tłumieniem szumów, wyciszeniem oraz certyfikowanym przez DISCORD pokrętłem balansowania dźwięków czatu i gry. Sugerowana cena detaliczna to 1129 zł.

Głośniki JBL Quantum Duo

to głośniki do gier komputerowych, które dostarczają doskonałe brzmienie zwiększające możliwości gracza. Wszystko dzięki opatentowanemu przez JBL rozwiązaniu dźwięku przestrzennego do gier i technologii Dolby Digital. Sprzęt do gier można ulepszyć efektownym oświetleniem, które dodatkowo wciąga w akcję. Sugerowana cena detaliczna to 719 zł.