logo
słuchawki Philips SN503_NowosciproduktowePL

Słuchawki Philips – teraz z dostępem do aplikacji znanej trenerki


10-08-2020| 11:48

Słuchawki Philips TV & Sound z nową promocją w rytmie Twojego treningu. Kupując wybrany model słuchawek sportowych Philips, można otrzymać dostęp do planów treningowych w popularnej aplikacji Diet & Training by Ann na nawet 100 dni. Promocja trwa do 20 września 2020 r. i obejmuje modele Philips TASH402, TASN503 oraz TAST702.


Philips TV & Sound przygotował akcję dla fanów przyjemnego i efektywnego treningu. Przy zakupie wybranych słuchawek sportowych można otrzymać dostęp do popularnej aplikacji Diet & Training by Ann na nawet 100 dni. Wszystkie modele objęte promocją są odporne na wilgoć i posiadają zaawansowane funkcje, dzięki którym trening jest jeszcze skuteczniejszy:

Philips TASN503 wyposażono w jeden z najmniejszych na świecie dousznych czujników tętna, który współpracuje ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do biegania (m.in. Apple Health Kit, Google Fit, Runkeeper, Runtatstic i Endomondo). Czujnik w czasie rzeczywistym przekazuje użytkownikowi informacje w formie dźwiękowej, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego zerkania na wyświetlacz.

Philips TAST702 to słuchawki typu true wireless, które stworzono z myślą o intensywnych treningach. Posiadają etui, które nie tylko ładuje słuchawki, ale także czyści je za pomocą UV. Model charakteryzuje się poziomem wodoodporności zgodnym ze standardem IPX5.

Słuchawki Philips TASH402 nauszniki zostały wypełnione specjalnym żelem chłodzącym, który jest w stanie obniżyć temperaturę przy skórze o około 3-5°C. Słuchawki gwarantują do 20 godzin pracy, co w połączeniu z funkcją chłodzenia zapewnia komfort użytkowania nawet w przypadku najbardziej rozbudowanych sesji treningowych.

Każdy kto do 20 września 2020 r. kupi jeden z wymienionych modeli słuchawek Philips, po zarejestrowaniu paragonu otrzyma dostęp do popularnej aplikacji znanej trenerki na 30 lub 100 dni. Więcej o ćwiczeniach i przygotowanych planach treningowych można przeczytać na stronie https://dieta.hpba.pl. W akcji biorą udział produkty kupione w sieciach handlowych partnerów Philips TV & Sound: Media Expert, Euro RTV AGD, Media Markt oraz X-KOM. Wszystkie szczegóły związane z promocją W rytmie Twojego treningu są dostępne na stronie marki.