logo
Słuchawki Philips T8505 - Nowosciproduktowe.pl - 1

Słuchawki Philips z aktywną redukcją szumów


04-09-2020| 11:45| Źródło: Philips| Fot: Philips

Wysoka jakość dźwięku, doskonała aktywna redukcja szumów (ANC) i świetna izolacja pasywna to główne wyróżniki nowych modeli słuchawek marki Philips TV & Sound. Nowe słuchawki Phlilips to dwa modele douszne typu true wirelles (TWS) oraz model nauszny.


Słuchawki Philips T8505

To douszne bezprzewodowe słuchawki Philips najwyższej klasy. Swoją wyjątkowość zawdzięczają dużym przetwornikom neodymowym wysokiej jakości o średnicy 13 mm, zaawansowanej technologii aktywnej redukcji szumów Philips z funkcją Awareness, a także doskonałej izolacji pasywnej. Projektanci dołożyli starań, aby słuchawki były komfortowe podczas noszenia. Philips T8505 mają okrągłą obudowę z odpowiednio wyprofilowanymi tubami akustycznymi, a do zestawu dołączone są wymienne wkładki douszne w trzech rozmiarach.

Najnowsza bezprzewodowa technologia Bluetooth 5.0 wraz z Google Fast Pair automatycznie wyszukuje urządzenia z systemem Android i umożliwia łatwe parowanie słuchawek z nimi. Model Philips T8505 wyróżnia prosta obsługa dzięki wygodnym, dotykowym przyciskom sterującym, które pozwalają na odtwarzanie, przełączanie i pauzowanie utworów. Co więcej funkcja Push-to-talk umożliwia korzystanie z asystenta głosowego za pośrednictwem Google Assistant lub Siri.

Długi czas pracy baterii gwarantuje odtwarzanie do 6 godzin (5 godzin z aktywną funkcją ANC) oraz dodatkowe 18 godzin działania dzięki niewielkiemu bezprzewodowemu etui ładującemu. Szybkie naładowanie słuchawek jest również możliwe za pomocą kabla USB-C – zaledwie 15 minut wystarcza na dodatkową godzinę odtwarzania.

Podwójny mikrofon zapewnia wyjątkowo czysty dźwięk podczas rozmów. Czujnik podczerwieni wykrywa, kiedy słuchawki są na miejscu, a przełącznik pozwala na korzystanie z nich w trybie mono. Słuchawki są odporne na zachlapanie wodą i zgodne z klasą wodoodporności IPX4, dzięki czemu są dostosowane do użytku na zewnątrz. Model Philips T8505 został wyróżniony za swoje wzornictwo nagrodą Red Dot Design 2020.

Słuchawki Philips T5505

Słuchawki Philips T5505 oferują wyjątkowe połączenie najwyższej jakości dźwięku oraz komfortu noszenia za cenę słuchawek ze średniej półki. Zapewnia to zaawansowany system ANC marki Philips z funkcją Awareness w połączeniu z wysokiej jakości 8-milimetrowymi głośnikami neodymowymi, zaokrągloną tubą akustyczną, trzema rozmiarami wymiennych wkładek i pasywną izolacją dźwięków z zewnątrz.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth 5.0 pozwala na niezawodne połączenie z Google Fast Pair, co umożliwia automatycznie wyszukiwanie i łatwe parowanie słuchawek z urządzeniem z systemem Android. Model Philips T5505 jest łatwy w użyciu również dzięki wygodnym, dotykowym przyciskom sterującym, które odpowiadają za odtwarzanie, pomijanie i pauzowanie utworów. Alternatywnie, funkcja Push-to-talk pozwala na sterowanie głosem za pośrednictwem Google Assistant lub Siri.

Pojemna bateria zapewnia do 5 godzin pracy (4,5 godziny przy włączonym ANC) oraz dodatkowe 15 godzin odtwarzania dzięki wykorzystaniu bezprzewodowego etui ładującego. Szybkie ładowanie jest również możliwe poprzez kabel USB-C – zaledwie 15 minut wystarcza na dodatkową godzinę pracy. Podwójny wbudowany mikrofon zapewnia wysoką jakość rozmów. Czujnik podczerwieni wykrywa, kiedy słuchawki douszne są na swoim miejscu, a przełącznik umożliwia korzystanie ze słuchawek w trybie mono. Słuchawki są odporne na zachlapanie wodą zgodnie z klasą IPX4.

Model nauszyny Philips H9505

Model Philips H9505 wyróżnia lekka i składana konstrukcja z płynnie regulowanym pałąkiem na głowę i dużymi miękkimi poduszkami, co gwarantuje wysoki komfort podczas długich sesji odsłuchowych oraz doskonałą redukcję szumów i wysoką jakość dźwięku. Wszystko to przy wyjątkowo korzystnym stosunku jakości do ceny. Duże neodymowe przetworniki akustyczne wysokiej jakości o średnicy 40 mm oferują szczegółowy i szerokopasmowy dźwięk z możliwością uzyskania wysokiej rozdzielczości (HRA 24bit / 96kHz) dzięki odłączanemu przewodowi audio line-in.

Słuchawki Philips H9505 wyposażono w zaawansowany system aktywnej redukcji szumów ANC, a twórcy poświęcili wiele czasu i wysiłku na zaprojektowanie poduszek i obudowy głośników, która zapewnia doskonałą pasywną izolację akustyczną.

Technologia Bluetooth 5.0 w połączeniu z Google Fast Pair umożliwia łatwe sparowanie słuchawek z urządzeniami z systemem Android. Łatwość obsługi jest gwarantowana dzięki dotykowym przyciskom sterującym z funkcją przeciągania, stukania i naciskania. Dodatkowo funkcja Push-to-talk umożliwia sterowanie za pośrednictwem Google Assistant lub Siri. Słuchawki Philips H9505 oferują długi czas pracy na baterii z odtwarzaniem przez 20 godzin, niezależnie od tego, czy funkcja ANC jest włączona. Słuchawki ładuje się za pomocą dostarczonego kabla USB-C, a 15 minut wystarcza na godzinę działania urządzenia.

Nowe słuchawki Philips z funkcją ANC to klasyczne produkty marki o doskonałej wydajności, wzornictwie i jakości wykonania, a wszystko to w przystępnej cenie. Nasze nowe modele z aktywną redukcją szumów pozwolą miłośnikom muzyki cieszyć się wyraźną poprawą jakości w wielu obszarach bez konieczności przekraczania budżetu

– powiedział Benoit Burette, dyrektor ds. strategii i planowania produktów w TP Vision.

Modele Phillips T8505 i Philips T5505 będą dostępne w sprzedaży od października, zaś Philips H9505 od listopada 2020 roku.