logo
Sony premiuje zakup słuchawek gamingowych INZONE kuponami do PlayStation Store

Sony premiuje zakup słuchawek gamingowych INZONE kuponami do PlayStation Store w wysokości do 240 zł


19-10-2022| 10:20| Źródło: Sony| Fot: Sony

Od 14 października do 14 listopada 2022 r. nabywcy słuchawek INZONE H9 mogą otrzymać 240 zł, a słuchawek INZONE H7 — 120 zł na zakupy w PlayStation Store.


Firma Sony rozpoczyna tę kampanię promocyjną we współpracy z Sony Interactive Entertainment (SIE). Oferta dotyczy wszystkich zakupów dokonanych w okresie od 14 października do 14 listopada 2022 r. u sprzedawców uczestniczących w promocji. Aby otrzymać kupon z kodem należy wypełnić formularz zgłoszenia online zamieszczony na stronie www.sony.pl/promo/INZONE2022.

Słuchawki INZONE objęte promocją to dwa bezprzewodowe modele: INZONE H9 z akumulatorem na 32 godziny pracy i INZONE H7 z akumulatorem na 40 godzin. Słuchawki te są wyposażone w mikrofon na odchylanym do góry, giętkim wysięgniku oraz w funkcję wyciszania dźwięku, dzięki czemu pozwalają wygodnie komunikować się w czasie gry z innymi członkami zespołu.

Słuchawki INZONE H9 i INZONE H7 mają specjalnie ukształtowane membrany, opracowane dzięki doświadczeniu firmy Sony w technologii słuchawek. Wiernie odtwarzają wysokie częstotliwości i pozwalają uzyskać mocne, głębokie tony niskie, dzięki czemu gra staje się źródłem jeszcze bardziej intensywnych przeżyć.

Cechy i funkcje słuchawek gamingowych INZONE:

  • INZONE H9 — bezprzewodowe słuchawki gamingowe z systemem redukcji hałasu: precyzyjne wykrywanie celu dzięki technologii dźwięku przestrzennego 360 do gier i zaawansowanej technologii optymalizującej akustykę, możliwość wielogodzinnego grania dzięki wygodnemu pałąkowi na głowę i nausznikom, system redukcji hałasu i tryb dźwięków otoczenia. 32 godziny pracy na akumulatorze i nawet godzina grania po 10-minutowym szybkim ładowaniu.
  • INZONE H7 — bezprzewodowe słuchawki gamingowe: precyzyjne wykrywanie celu dzięki technologii dźwięku przestrzennego 360 do gier i zaawansowanej technologii optymalizującej akustykę. Możliwość wielogodzinnego grania dzięki wygodnemu pałąkowi na głowę i nausznikom. 40 godzin pracy na akumulatorze i nawet godzina grania po 10-minutowym szybkim ładowaniu.

Firma Sony poinformowała także, że 13 października 2022 r. udostępniona została do pobrania bezpłatna aktualizacja wewnętrznego oprogramowania słuchawek INZONE H9 i H7. Aktualizacja ta poprawia jakość głosu przesyłanego do innych graczy (lepsze działanie mikrofonu). W rezultacie osoby, do których użytkownik słuchawek zwraca się w czasie gry, lepiej słyszą jego głos.