logo

Sony wprowadza głośnik imprezowy SRS-XV500


29-01-2024| 10:45| Źródło: Sony| Fot: Sony

Firma Sony wprowadza do oferty głośnik SRS-XV500, który pozwoli imprezować głośniej i dłużej w każdym miejscu. Nowy model ma wszystko, czego potrzeba do zabawy ze znajomymi lub rodziną: odznacza się dużą mocą dźwięku i długim czasem pracy na akumulatorze, jest wyposażony ​ w wewnętrzne oświetlenie, a wejścia mikrofonowe pozwalają śpiewać przez cały wieczór.


Głośnik SRS-XV500 znakomicie odtwarza muzykę. Dwa przetworniki X-Balanced Speaker Unit wytwarzają mocny bas z minimalnym poziomem zniekształceń, a jednostka wysokotonowa zapewnia czystość wokali i rozszerza pole dźwiękowe. Wydajny akumulator zasilający głośnik SRS-XV500 pozwala imprezować do woli: po całkowitym naładowaniu wystarcza na 25 godzin1 odtwarzania. Dzięki funkcji szybkiego ładowania krótkie, 10‑minutowe doładowanie wystarcza nawet na 2,5 godziny1 odtwarzania. Funkcja ochrony akumulatora zapobiega nadmiernemu ładowaniu i wydłuża okres jego niezawodnego działania.

Głośnik SRS-XV500 jest odporny na zachlapanie na poziomie IPX42, więc kilka kropli deszczu nie zakłóci wspólnej zabawy. Wbudowany uchwyt pozwala wygodnie przenosić urządzenie z miejsca na miejsce. Dzięki uniwersalnej konstrukcji głośnik można postawić pionowo albo położyć.

Aby wspólna zabawa sprawiała jeszcze więcej przyjemności, można podłączyć mikrofon i śpiewać ulubione piosenki w trybie karaoke. W dostosowaniu dźwięku do własnych upodobań pomogą funkcje echa i zmiany tonacji, obsługiwane przyciskami z tyłu urządzenia. Drugie wejście pozwala użyć kolejnego mikrofonu i wystąpić w duecie lub podłączyć gitarę i śpiewać przy jej akompaniamencie. Oba wejścia mają niezależną regulację poziomów głośności.

Głośnik SRS-XV500 tworzy klimat prawdziwej imprezy nie tylko dzięki walorom muzycznym, lecz także wbudowanemu oświetleniu. Dostosowywanie światła do nastroju i warunków w otoczeniu umożliwia aplikacja mobilna Fiestable.

Nowy głośnik SRS-XV500 jest zgodny z aplikacjami Sony | Music Center i Fiestable. Pierwsza z nich pozwala wybierać listy odtwarzania, zmieniać światła i tryby dźwięku — wszystko bez schodzenia z parkietu. Aplikacja Fiestable zawiera funkcje, dzięki którym zabawa staje się jeszcze lepsza, takie jak tworzenie list odtwarzania, zmienianie głosu, dodawanie echa w trybie karaoke i efekty dźwiękowe DJ.