logo
Środki czystości Klareko - Nowosciproduktowe.pl

Środki czystości od Klareko. Zaproś wiosnę do domu!


15-03-2021| 10:19| Źródło: Klareko| Fot: Klareko

Czas wprowadzić wiosnę do domu! Otwieramy okna, ozdabiamy naszą przestrzeń świeżymi kwiatami i wiosennymi elementami dekoracyjnymi, ale… od początku! Najpierw wprowadzamy nienaganną czystość i przyjemną świeżość! Jak? Robiąc wiosenne porządki i stosując środki czystości KLAREKO, które z łatwością i bezpiecznie dla środowiska pozwolą zadbać o idealną czystość. Do tego wprowadzą do domu energizujący zapach, zwiastujący nadejście tej upragnionej pory roku.


Naturalne środki czystości marki KLAREKO – pomarańczowo-lawendowy Zestaw Porządkowy „Przyjaciele Sprzątania” – pozwolą wprowadzić do domu prawdziwą wiosnę! Nie tylko są niezawodne podczas sprzątania, znacząco ułatwiając je, ale również – dzięki olejkom eterycznym – pięknie pachną, wprowadzającym tym samym wiosenny nastrój do domu. Są oparte na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach i wyłącznie ekologicznych składnikach, bezpiecznych dla ludzi i środowiska. W skład zestawu wchodzą:

UNIWERSALNIK (16,90 zł/500 ml) – to wielozadaniowy, naturalny środek czystości, który pozwoli skutecznie pozbyć się kurzu, a także wyczyścić blaty, stoły, futryny, framugi, drzwi. Doskonały do czyszczenia wszelkich urządzeń i armatury w łazience. Pozwoli także nadać połysk kafelkom. Jest także odpowiedni do czyszczenia zabawek dla dzieci, mebli dziecięcych, a także akcesoriów dla zwierząt. Środek sprawdzi się przy wszelkich gruntownych, wiosennych porządkach. Dzięki mocy aromatycznych olejków eterycznych łączących w sobie słodką pomarańczę i kojącą lawendę, skutecznie dodaje energii.

FENOMENALNY MUS CZYSZCZĄCY (29,90 zł/ 550 g) – dokładnie wyczyści wszystkie powierzchnie gładkie – umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie. Bez zarysowań usunie również osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając po sobie połysk i otulający piernikowy zapach. Dodatkowo pozwoli usunąć tłuste plamy z tkanin.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH (24,90 zł/500 ml) – pomarańczowo-lawendowy płyn z poręcznym spryskiwaczem, który bezproblemowo rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią, a także dokładnie wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową. Dodatkowo skutecznie zastąpi także nabłyszczacz do zmywarki.

LŚNIĄCE SZYBY I LUSTRA (16,90 zł/500 ml) – pozwoli błyskawicznie przywrócić nieskazitelną czystość szybom i lustrom.

PACHNIDŁO (19,90 zł/250 ml) – ekologiczne perfumy dla domu, które otulą wnętrze przyjemnym i delikatnym aromatem naturalnych olejków eterycznych, usuwając przy tym wszelkie nieprzyjemne zapachy. Zawiera wyłącznie bezpieczne substancje, dlatego bez obaw można delektować się ich zniewalającym zapachem wiosny, która teraz w pełni zagościła w domu!

Formuły Kosmetyków Dla Domu KLAREKO oparte są na bazie eko-składników. Opracowane zostały tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska.