logo
Świat spokoju - Nowosciproduktowe.pl

Świat spokoju – hipnotyzujące obrazy z narracją największych gwiazd


13-04-2021| 12:35| Źródło: HBO| Fot: HBO

Świat spokoju to produkcja zapewniająca wyciszenie, dzięki narracjom, muzyce i materiałom filmowym, które w naturalny sposób uspokajają ciało i umysł. Cały sezon dostępny jest już w serwisie HBO GO.


Świat spokoju to zupełnie nowy rodzaj rozrywki, który łączy hipnotyzujące obrazy z narracją największych gwiazd – w tym Mahershali Aliego, Prinyanki Chopry, Idrisa Elby, Oscara Isaaca, Nicole Kidman, Zoë Kravitz, Lucy Liu, Cilliana Murphy’ego, Keanu Reevesa oraz Kate Winslet. Półgodzinne odcinki są antidotum na współczesną, przytłaczającą rzeczywistość i zabierają widzów we wciągającą wizualną podróż do innego świata.

Każda relaksująca opowieść – ożywiona innym znanym głosem – ma na celu poprawę samopoczucia odbiorcy. Produkcja zapewnia wyciszenie, dzięki opracowanym naukowo narracjom, urzekającej muzyce i niezwykłym materiałom filmowym, które pozwalają w naturalny sposób uspokoić ciało i umysł. Produkcja opiera się na pomyśle Calm’s Sleep Stories™ – opowieściach na dobranoc dla dorosłych, które cieszą się wielką popularnością.

Świat spokoju, odcinek 1: ‘The Coral City – Narrated by Lucy Liu’
Gdy wschodzący świt oświetla kwitnącą podwodną metropolię koralowców w archipelagu Raja Ampat w Indonezji, mnóstwo małych stworzeń współpracuje ze sobą, aby utrzymać rafę przy życiu. Narratorką odcinka jest Lucy Liu.

Świat spokoju, odcinek 2: ‘The Glassmaker – Narrated by Zoë Kravitz’
Dzięki głębokiemu zrozumieniu świata przyrody, jeden z czołowych holenderskich producentów szkła wykorzystuje żywioły – ziemię, wiatr, ogień i powietrze – do przekształcania piasku w niesamowite dzieła sztuki. Narratorką odcinka jest Zoë Kravitz.

Świat spokoju, odcinek 3: ‘The Birds’ Journey – Narrated by Nicole Kidman’
Nadejście wiosny i rozpoczęcie na całym świecie dorocznych wędrówek ptaków migrujących, jest jak mechanizm naczyń połączonych utrzymujący naturę w równowadze. Narratorką odcinka jest Nicole Kidman.

Świat spokoju, odcinek 4: ‘Snowfall – Narrated by Cillian Murphy’
Po przebyciu niezwykłej drogi przez atmosferę, dla śniegu prawdziwa podróż zaczyna się po tym, jak dotknie ziemi, otulając ją obietnicą nadchodzących cudów i przygód. Narratorem odcinka jest Cillian Murphy.

Świat spokoju, odcinek 5: ‘Living Among Trees – Narrated by Keanu Reeves’
Spełniając marzenie z dzieciństwa, pewien Łotysz przystosowując swoje życie do powolnego i miarowego rytmu świata przyrody, buduje kajak z jednego z masywnych pni drzew. Narratorem odcinka jest Keanu Reeves.

Świat spokoju, odcinek 6: ‘The Great Beyond – Narrated by Idris Elba’
W czasie, gdy robimy gigantyczne postępy w podróżach kosmicznych, rozległe i złożone piękno galaktyk ukazuje się nam z niezwykłą przejrzystością i zasięgiem, o którym poprzednie pokolenia mogły tylko pomarzyć. Narratorem odcinka jest Idris Elba.

Świat spokoju, odcinek 7: ‘Noodles – Narrated by Oscar Isaac’
Historia rodzinnego przepisu, przekazywanego z miłością z pokolenia na pokolenie, który odkrywa przed nami pochodzenie niepozornego makaronu, który przebył drogę z Chin do Włoch i z powrotem do USA. Narratorem odcinka jest Oscar Isaac.

Świat spokoju, odcinek 8: ‘A Horse’s Tale – Narrated by Kate Winslet’
Odcinek odkrywa przed widzem prawdziwą magię koni – wolnych, pięknych i spokojnych duchów, które uosabiają moc, łagodność i mają niezwykła zdolność adaptacji. Narratorką odcinka jest Kate Winslet.

Świat spokoju, odcinek 9: ‘The Gift of Chocolate – Narrated by Priyanka Chopra Jonas’
Jedno z najbardziej cenionych i wręcz czczonych drzew na świecie – kakaowiec – jest symbolem płodności i obfitości, niegdyś był traktowany także jako waluta. To dar natury, który przede wszystkim daje nam czekoladę. Narratorką odcinka jest Priyanka Chopra Jonas.

Świat spokoju, odcinek 10: ‘Water, Giver of Life – Narrated by Mahershala Ali’
Woda we wszystkich swoich formach i postaciach otula ziemię płaszczykiem, który przenika przez każdy aspekt życia. Poświęć chwilę na refleksję nad jej podróżą i okaż wdzięczność za wszystko, co nam zapewnia. Narratorem odcinka jest Mahershala Ali.