logo
Ładowarka indukcyjna HAMA - Nowosciproduktowe.pl

Szybka ładowarka indukcyjna do smartfona od marki HAMA


10-11-2020| 01:01| Źródło: HAMA| Fot: HAMA

Plątaniny kabli nie znosi dosłownie nikt. Dzięki najnowszej propozycji od znanego niemieckiego producenta możemy przy ładowaniu smartfona uniknąć tego problemu. Ładowarka indukcyjna typu wireless ma 10 W mocy i może się pochwalić diodą funkcyjną LED.


Ładowarka indukcyjna ma 10 W mocy wyjściowej i wyróżnia się dobrej jakości wytrzymałą metalową obudową, co podnosi jej walory wizualne. Czarny kolor dodaje elegancji. Nie brak tutaj też oczywiście gniazda micro-USB i lampki LED, informującej czy urządzenie pracuje. Dodawany jest do niej kabel ładujący micro-USB.

Tutaj nie ma żadnej filozofii. Dzięki technologii Qi wystarczy umieścić telefon na ładowarce HAMA QI-FC10, a automatycznie rozpocznie się ładowanie. Aby przerwać proces zasilania energią, wystarczy zdjąć go z urządzenia. Za każdym razem możemy liczyć na gwarantowaną maksymalną szybkość ładowania, dostosowaną indywidualnie do urządzenia. W dodatku zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wpływa zbawiennie na jego żywotność.

Sugerowana cena detaliczna ładowarki indukcyjnej QI-FC10 wynosi 39,90 zł. Możemy też ją kupić razem z dołączoną klasyczną ładowarką sieciową QC 3.0 z wejściem micro-USB. Zastosowana w tym sprzęcie technologia Qualcomm® Quick Charge 3.0 zapewnia wyjątkowo szybkie ładowanie, nawet czterokrotnie wydajniejsze w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań spotykanych na rynku. Producent ustalił cenę takiego zestawu na poziomie 69,90 zł.