logo
Płyta indukcyjna Haier HAFRSJ64MCa - Nowosciproduktowe.pl-1

Płyta indukcyjna Haier – zdrowe, smaczne i bezpieczne gotowanie


06-11-2020| 08:52| Źródło: Haier| Fot: Haier

Najnowsza płyta indukcyjna Haier HAFRSJ64MC to wysoka wydajność, innowacyjność i nowoczesny design. Eleganckie szkło, minimalistyczny i oryginalny wygląd, a także proste szlifowane krawędzie sprawiają, że płyta idealnie komponuje się z każdego rodzaju blatem, stanowiąc stylowe dopełnienie każdej kuchni.


Komfort użytkowania zapewnia wygodny panel dotykowy, który pozwala na szybką zmianę poziomu mocy na wszystkich polach grzewczych niezależnie. Płyta indukcyjna Haier HAFRSJ64MC jest wygodna i bezpieczna dzięki funkcji Power Management, która przy pierwszym uruchomieniu płyty pozwala dostosować pobór mocy do możliwości naszej instalacji elektrycznej. Producent postawił także na użyteczność wprowadzając rozwiązania ułatwiające gotowanie.

Płyta posiada 9 poziomów mocy z możliwością płynnego sterowania każdym polem osobno, a innowacyjna funkcja booster pozwala w bardzo szybkim czasie podgrzać wodę lub danie znacznie oszczędzając nasz czas. Na szczególną uwagę zasługuje absolutna nowość – funkcja VaryCook, czyli intuicyjne sterowanie temperaturą grzania. Aby uzyskać wyższą lub niższą temperaturę wystarczy przesunąć garnek w górę lub w dół, a poziom mocy zmieni się automatycznie. Technika ta, dotychczas znana w świecie profesjonalnych szefów kuchni, od dziś dostępna jest także dla wszystkich domowych użytkowników.

Idealnie sprawdzi się ona podczas przygotowywania sosów czy deserów. Płyta indukcyjna Haier HAFRSJ64MC pozwala także przygotować potrawę w większej brytfannie, dzięki łączonemu polu bridge, które integruje dwa sąsiednie pola w jedną dużą powierzchnię grzewczą o takich samych parametrach pracy. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy chcemy mięso wstępnie podsmażyć, a potem bez zmiany garnka dokończyć jego pieczenie w piekarniku. Płyta indukcyjna Haier HAFRSJ64MC dostępna jest w sprzedaży w cenie 1999 zł.