logo
Tapety Tecnografica Superminimal - Nowosciproduktowe.pl-1

Tapety Tecnografica Superminimal. Zobacz nową kolekcję


13-10-2020| 08:30| Źródło: Carpet Studio| Fot: Carpet Studio

Travel light – ta idea przyświecała projektantom Tecnografiki, gdy tworzyli najnowszą kolekcję tapet włoskiej marki. Tapety Tecnografica Superminimal to efekt drobiazgowej selekcji, by odrzucić wszystko, co niepotrzebnie obciąża i pozostawić wyłącznie to, co naprawdę niezbędne.


Tapety Tecnografica Superminimal to esencja wzoru. Tutaj każda linia, każdy ruch pędzlem posiadają ogromne znaczenie. Obecność tak wysublimowanych elementów w czystym i prostym graficznym kontekście pozwala na osiągnięcie niezwykle subtelnej, ale pełnej treści gry kształtów i barw.

Dokonując wyborów

Gdy wybieramy się w daleką podróż, wszystko, co posiadamy, wydaje nam się niezbędne. Staramy się upchnąć w bagażu jak najwięcej rzeczy. W efekcie otrzymujemy ciężki pakunek, który nie tylko nie pomaga nam w drodze do celu, ale niemal aktywnie w tej drodze przeszkadza. Dlatego dokonywanie wyborów, w których odsiewamy nadmiar i to, co zbędne, jest tak niezwykle ważnym etapem każdej wędrówki. By podróżować lekko, musimy odrzucić to, co nie jest naprawdę potrzebne. Znaczące. Służące konkretnemu celowi lub posiadające ważną funkcję. Wszystko inne jest tylko szumem, ciężarem, czymś co przesłania nam jasność widzenia i utrudnia podążanie tam, gdzie sięga nasza wyobraźnia. Podróżujmy. Nie pozwólmy się zatrzymać zbędnemu ciężarowi. Podobnie wygląda sprawa, gdy chodzi o nasze wnętrza i tapety Tecnografica Superminimal.

Superminimalistyczna kolekcja dla dużych powierzchni

Neutralna paleta barw i wzory uwolnione od niepotrzebnej komplikacji to idealna propozycja dla dużych powierzchni. Mocne wzory tapet dotychczas wykorzystywane były jako silny akcent, budujący epicentrum wnętrza. Tapety Tecnografica kolekcji Superminimal to dyskretne i wyrafinowane tło, które będzie stanowić doskonałą scenografię dla aktorów głównoplanowych w hotelach, barach, restauracjach czy przestrzeniach komercyjnych.