logo
Tarte Sephora tartelette

TARTE w perfumeriach Sephora


01-09-2020| 12:04

Tarte (dostępne w perfumeriach Sephora) wierzy w przekraczanie granic beauty, obalanie stereotypów i życzliwość. Wierzy w wysoce efektywne i naturalne produkty – bez kompromisów. Wierzy w kunszt i dobre składniki.

W roku 2000 “makeup junkie” – jak sama o sobie mówi Maureen Kelly – postanowiła udowodnić, że szyk glamour może mieć dla kobiet wiele zalet. W swojej nowojorskiej kawalerce rozpoczęła działalność Tarte. Maureen – pionierka stosowania wysoce efektywnych naturalnych produktów – stworzyła linię łatwych w użyciu kosmetyków. Warto podkreślić, że ich trwałość została przetestowana w szerokiej gamie kolorystycznej – w celu zagwarantowania kobietom autentycznych rezultatów. Dzisiaj wielokrotnie nagradzane formuły i stylowe, ekologiczne opakowania Tarte są dostępne w 200 krajach. Cieszą się także dobrą renomą zarówno wśród dziennikarzy jak i gwiazd na całym świecie.

Maureen Kelly jest założycielką i dyrektor generalną marki Tarte cosmetics – linii produktów gruntownie testowanych przez długi czas, które są nasycone składnikami gwarantującymi autentyczne rezultaty. Jedną z największych pasji Maureen jest pomoc osobom, które jej najbardziej potrzebują. Od premiery Tarte w roku 2000 misja ta stanowi nieodzowny element modelu biznesowego i kultury marki. Maureen jest niezwykle przedsiębiorcza, kreatywna, pełna pasji i proaktywna – nieustannie dostarcza nowych pomysłów, które charakteryzują Tarte.

Kelly jest również założycielką i prezes “Heart to Tarte” – organizacji non-profit, która pomaga czynić świat piękniejszym. Fundacja między innymi działa na rzecz pomocy zwierzętom. Wspiera również kobiety w realizacji ich celów i pomaga zwalczać cyber-przemoc wśród młodych osób. W przerwach w pracy nad kolejną wyczekaną premierą Tarte, Maureen spędza czas na plaży z mężem i dwoma synami.

Maureen Kelly jest założycielką i dyrektor generalną marki Tarte
Maureen Kelly jest założycielką i dyrektor generalną marki Tarte cosmetics

Produkty TARTE dostępne są na wyłączność w kilkudziesięciu perfumeriach Sephora w całej Polsce.