logo
the one Oriflame makijaz

The One Oriflame – nowoczesna linia makijażowa marki Oriflame


08-09-2020| 01:45

Sztokholm jest znany ze swojej niezwykłej energii i odważnych kobiet w kolorowych, miejskich stylizacjach. Oriflame przenosi ten klimat na nową gamę produktów do makijażu The One. Linia charakteryzuje się zaawansowaną technologią, mocną pigmentacją i przedłużoną trwałością.

Praca i życie w mieście sprawiają, że w codziennym pędzie zwyczajnie brak nam czasu – i to nie tylko na perfekcyjny makijaż. W odpowiedzi na to Oriflame przedstawia nam najnowszą kolekcję – The One!

The One to seria dla wymagających, którzy nie chcą iść na kompromis. Dlatego linia kolorowych produktów pozwala na błyskawiczny efekt wow! Mocny burgund na powiece nałożony za pomocą sticka podkreśli kolor tęczówki, a przez swoją formułę będzie długotrwały i komfortowy. Zastosowany w połączeniu z rewolucyjnym tuszem Lash Extensions Mascara doda głębi twojemu spojrzeniu. Formuła kosmetyku sprawia, że nakłada go się bardzo szybko.

Mocne barwy i połysk nie tylko na oku – lakier Gloss N’Wear Nail Lacquer nada paznokciom nowoczesny wygląd, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając. Natomiast jednolite i błyszczące kolory pozwalają na liczne eksperymenty i nieoczywiste połączenia.Na co dzień chcemy mieć nieskazitelną cerę bez zbędnego uczucia ciężkości. The One Illuskin Aquaboost Foundation daje 8h nawilżenia. Co więcej zawiera w sobie filtr 20 SPF, który dodatkowo ochroni nas przed szkodliwymi działaniami promieniowania UV.

The One od Oriflame jest odzwierciedleniem przede wszystkim współczesnego miasta. Reasumując, proste kształty, szybka aplikacja, zaawansowane technologicznie formuły i elektryzujące barwy dodadzą nam energii podczas jesienno-zimowych dni.