logo
Torebka Molton - Nowosciproduktowe.pl-1

Torebka Molton – zobacz najnowsze propozycje


15-12-2020| 10:12| Źródło: Molton| Fot: Molton

W przedświątecznej gonitwie nie zapominaj o sobie! Stylowa i gustowna torebka Molton pięknie dopełni Twoją stylizację.


W grudniowym maratonie zakupowym trudno zatrzymać się chociaż na chwilę i pomyśleć o sobie. A przecież musimy zadbać o własne dobre samopoczucie. Gustowna torebka Molton z całą pewnością poprawi nam humor i będzie się świetnie prezentowała jako uzupełnienie świątecznej garderoby.

Torebka Molton to niezwykle kobiecy atrybut. Nie wypada mieć tylko jednej. Nie ma też uniwersalnego kroju, który sprawdziłby się zarówno na co dzień, jak i od święta. Dlatego zawsze warto dopasować ten element stylizacji do okazji. Mała w stylu retro, z wyszywanymi zdobieniami, na łańcuszku – sprawdzi się na wielkie wyjścia. Jeśli cenisz sobie wygodę i lubisz mieć wszystko pod ręką staniesz się miłośniczką torebki typu nerka. Przylegająca do ciała, noszona zazwyczaj z przodu, łatwo dostępna.

Molton jest Polską marką odzieżową dla kobiet, a zarazem marką premium, obecną w największych miastach i prestiżowych centrach handlowych, na rynku od blisko 30 lat, pierwszy sklep powstał w 1999 roku. Kolekcje marki są oparte o perfekcję kroju i czystą formę, stworzone z najwyższej jakości tkanin, dopracowane w detalu, komplementarne i spójne. Asortyment produktów oferują przytulne, jasne, przestronne salony sprzedaży, które urzekają pastelowymi kolorami, łączą nowoczesność z kobiecą subtelnością, detalami oswajają przestrzeń budując przyjazną atmosferę.


Tagi: