logo
The Simpsons

Uzupełnienie kolekcji The Simpsons


03-06-2024| 08:00| Źródło: Swatch | Fot: Swatch

Swatch ma idealny sposób na uczczenie tak ważnego wydarzenia, jakim jest ukończenie szkoły i z dumą wprowadza najnowszy zegarek w kolekcji The Simpsons, CLASS ACT. Podczas gdy klasy na całym świecie z dumą świętują zakończenie roku szkolnego 2024, Ty przegotuj prezent z klasą: zegarek z Lisą Simpson w stroju absolwenta na tarczy, niosącą stos ulubionych książek. Wyprzedzająca swój czas i dojrzała ponad wiek Lisa jest dumą rodziny, co zawdzięcza żywej inteligencji, spokojowi i zrównoważonemu charakterowi.


W tle tego modelu GENT 34 mm widoczny jest fiolet, kojarzący się z absolwentami amerykańskich szkół średnich. Lisa stoi po prawej stronie tarczy, natomiast po lewej są działania matematyczne, które trzeba wykonać, żeby odczytać godzinę. To ukłon w stronę zapracowanych uczniów w dzień ukończenia przez nich nauki. Zegarek CLASS ACT jest w niektórych krajach dostępny także w wersji z funkcją SwatchPAY!, umożliwiającą dokonywanie bezpiecznych płatności ruchem nadgarstka.

CLASS ACT oraz CLASS ACT PAY! to znakomite propozycje dla świeżo upieczonych absolwentów czy wzorowych uczniów i będą dostępne w salonach firmowych Swatch na całym świecie oraz na swatch.com od 2 maja. Fani Swatch i serialu The Simpsons ku swojej radości mają już niezłą kolekcję zegarków do wyboru. Obserwuj nas, bo marka Swatch nadal celebruje The Simpsons. W tej kolekcji zawsze możesz liczyć na coś jeszcze bardziej zaskakującego.