logo
Rower elektryczny TREK - Nowosciproduktowe.pl

TREK prezentuje nowy rower elektryczny Domane+ ALR


15-09-2020| 11:45| Źródło: TREK| Fot: TREK

Ten lekki i szybki elektryczny rower szosowy ze stopu aluminium wygląda i prowadzi się jak tradycyjny rower szosowy, ale zapewnia dodatkową moc. Włącz ukryty silnik Fazua, by zyskać dyskretne wspomaganie na dużych podjazdach i długich wyprawach. Dzięki temu, że wykonany jest z wysokiej klasy Alpha Aluminium zamiast z włókna węglowego, Domane+ ALR to najbardziej przystępny eletryczny rower szosowy w ofercie TREK.


Nowy Domane+ ALR to idealny rower elektryczny na zmierzenie się z większymi wyzwaniami dzięki subtelnemu wspomaganiu dodającemu mocy na pokonywanie dłuższych tras i ostrzejszych podjazdów. Momentalnie włączające się wspomaganie pozwala również dotrzymać tempa dowolnej osobie, niezależnie od tego jak szybko i jak daleko jedzie.

Domane+ ALR czerpie moc z eleganckiego, wbudowanego w ramę systemu napędowego Fazua z akumulatorem o pojemności 250 Wh, który zapewnia idealną moc na najtrudniejsze podjazdy i najszybsze przejażdżki grupowe. To dzięki temu lekkiemu i ukrytemu systemowi Domane+ ALR wygląda i prowadzi się jak zwykły rower szosowy.

Jeśli czeka Cię przejażdżka, podczas której wspomaganie nie będzie potrzebne, możesz zdemontować cały system w kilka sekund i założyć osłonę, która chroni wnętrze ramy.

Domane+ ALR powstał na postawie naszego wielokrotnie nagradzanego długodystansowego roweru szosowego i ma jego otwartego na wszelkie wyzwania ducha. Hydrauliczne hamulce tarczowe, wygodna geometria długodystansowa i dodatkowy prześwit przy oponach zapewniają stabilność i pewność na najszybszych, najdalszych i obfitujących w największe przygody przejażdżkach.