logo
Urządzenia Siemens do kuchni - Nowosciproduktowe.pl

Urządzenia kuchenne Siemens, połączone technologią


14-08-2020| 04:00

Nowoczesne kuchnie coraz częściej są otwarte. Bywa, że znajdują się na środku salonu lub w innych mało typowych dla nich przestrzeniach – na poddaszu czy w piwnicy. Aranżacja, która będzie wyglądać wyjątkowo oraz spełniać kuchenne wymagania może być wyzwaniem. Urządzenia kuchenne Siemens łączą w sobie wyjątkowość i spełnienie oczekiwań, oferując doskonały design, który odmieni każdą kuchnię.


Nieograniczone gotowanie

Urządzenia kuchenne Siemens to szerokie spektrum praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań dla każdej kuchni. Na przykład płyta grzewcza ze zintegrowanym wyciągiem jednocześnie posiada funkcję grzania i pochłaniania zapachów. Perfekcyjne wzornictwo łączy się z nowoczesną technologią. Funkcja powerBoost zwiększa moc nawet o 50%. Może to zaoszczędzić nawet 35% czasu potrzebnego na podgrzanie garnków lub ugotowanie dużych ilości jedzenia. 80 centymetrowa płyta EX875LX67E gwarantuje nieograniczone możliwości i zapewnia dużą elastyczność. Także dzięki funkcji flexInduction, która dostosowuje pola grzewcze do naczyń o średnicy do 24 cm – dla większej swobody.

Płyta grzewcza Siemens

Szybkie pieczenie

Termoobieg 4D, szybkie nagrzewanie czy coolStart – dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników systemy dostępne w stalowym piekarniku HB676G5S6, pozwolą przygotować doskonałe dania bez wysiłku. Termoobieg 4D gwarantuje idealnie upieczone dania niezależnie od usytuowania blachy. Innowacyjna technologia napędu wentylatora równomiernie rozprowadza ciepłe powietrze we wnętrzu piekarnika. Szybkie nagrzewanie oraz coolStart oszczędzą Twój czas. Z tymi funkcjami piekarnik nagrzeje się wyjątkowo szybko – bez nadmiernego zużycia energii. Jeszcze szybsze rozmrażanie, podgrzewanie czy przygotowywanie dań z mrożonek.

Urządzenia kuchenne Siemens i wygodne przechowywanie

Zastosowane w chłodziarko – zamrażarce KG49NAXDP rozwiązania pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych z zachowaniem ich świeżości. Wysuwane szklane półki, duże szuflady z technologią hyperFresh czy stelaż na butelki, zapewnią komfort przechowywania owoców, warzyw, mięs, ryb czy dużych naczyń z daniami. Różnice temperatur na zewnątrz i częste otwieranie drzwi lodówki powodują zmiany temperatury w jej wnętrzu. Inteligentne czujniki systemu freshSense natychmiast reagują na zmiany temperatury i przejmują kontrolę nad chłodzeniem. Chłodziarki marki Siemens są nowoczesne oraz dopasowują się do każdego użytkownika.

Szybkie, oszczędzające czas programy urządzeń Siemens sprzyjają korzystaniu z radości życia, pozwalając ich użytkownikom cieszyć się z wolnych chwil, a technologia Home Connect sprawi, że dom stanie się inteligentny i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Połącz się z urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie – gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz. Zajrzyj do wnętrza chłodziarki będąc w sklepie, rozgrzej piekarnik jeszcze przed powrotem do domu oraz odkryj nowe kulinarne inspiracje dzięki przepisom zawartym w aplikacji Home Connect.