logo
Samsung do zabudowy - promocja

Samsung do zabudowy w promocji ze zwrotem do 1500 zł


03-09-2020| 12:45| Źródło: Samsung

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nowego sprzętu AGD i RTV, jesień to doskonały moment. Decyzję ułatwi najnowsza promocja Samsung, która rusza już 1 września. Dzięki niej będziesz mógł wyposażyć kuchnię i salon w urządzenia – w piekarnik Dual Cook Flex™ oraz telewizor QLED. Otrzymaj nawet do 1500 zł zwrotu zaurządzenia Samsung do zabudowy.

Wybierając urządzenia kuchenne szukamy sprzętów, które poprawią komfort naszego życia. Zależy nam na funkcjonalności, świetnym designie i przełomowych technologiach. To wszystko oferują urządzenia AGD Samsung do zabudowy, wśród których znajdziemy szereg modeli odpowiadających indywidualnym potrzebom, na czele z innowacyjnym piekarnikiem Dual Cook Flex™.

Innowacyjny piekarnik

Większość z nas nie wyobraża sobie kuchni bez piekarnika. Dlatego tak ważne jest, aby był on wyposażony w funkcje, które sprawią, że przygotowywanie potraw będzie prostsze i szybsze. Takim piekarnikiem jest Samsung Dual Cook Flex™, który wprowadził do naszych kuchni rewolucję. Jako pierwszy piekarnik na rynku pozwolił na pieczenie dwóch potraw jednocześnie. Dzięki specjalnemu separatorowi możemy piec w tym samym czasie tak różne dania jak ryba i sernik w dwóch odmiennych trybach i temperaturach bez ryzyka przenikania się zapachów. To doskonałe rozwiązanie, gdy oczekujemy gości w sobotnie popołudnie lub gdy nasze pociechy mają ochotę na różne potrawy. Jednocześnie możemy przygotować dwa dania, a zaoszczędzony czas poświęcić bliskim.

Z kolei innowacyjne, dzielone drzwi Flex Door pozwalają na otwarcie tylko górnej części urządzenia, pozostawiając dolną komorę szczelnie zamkniętą. Dzięki temu możemy doglądać dania, które pieką się na pierwszym poziomie bez ingerencji w drugą dolną strefę pieczenia. To szczególnie istotne gdy jednocześnie pieczemy na przykład pieczeń wymagającą podlewania i ciasto, które jest wrażliwe na zmianę temperatury i potrzebuje dłuższego czasu pieczenia.

Dobrze zaprojektowania kuchnia

W dobrze zaprojektowanej kuchni każdy element ma znaczenie, dlatego warto przemyśleć dobór urządzeń do zabudowy. Płyta indukcyjna powinna umożliwiać gotowanie nawet w dużych naczyniach i zapewniać intuicyjna obsługę. Z pomocą przychodzi technologia Virtual Flame™, która za pomocą diod LED sygnalizuje moc z jaką pracuje każdy palnik. Dzięki temu możemy kontrolować temperaturę dla każdego dania i mieć pewność, że zaserwujemy idealną potrawę. Kulinarne zmagania często zostawiają po sobie intensywny zapach. W zadbaniu o świeże powietrze w kuchni w trakcie gotowania pomoże okap, który pracuje cicho i wydajnie, a dzięki funkcji Booster usuwa zapachy błyskawicznie.

Z kolei po gotowaniu przychodzi czas na sprzątanie. Tutaj niezawodna będzie zmywarka z funkcją WaterWall™, w której zastosowano opatentowaną technologię ściany wodnej. Usuwa ona zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc, docierając do każdego zakamarka zmywarki. Dzięki temu mamy pewność, że nawet najbardziej zabrudzone naczynia będą lśniły czystością. Gotowanie nie mogłoby się udać bez lodówki. Wybrane modele do zabudowy Samsung posiadają technologię Space Max™, która gwarantuje więcej miejsca do przechowywania, nawet w zabudowie. Możemy zatem robić większe zakupy, bez obawy o to, że zabraknie na nie miejsca w lodówce. Uzupełnieniem kompleksowo wyposażonej kuchni jest mikrofalówka, która pozwala nie tylko na rozmrażania i podgrzewanie potraw, ale też gwarantuje zdrowe opcje gotowania, takie jak gotowanie na parze, czy opiekanie na chrupko.

Korzyści dla domu

Piekarnik Dual Cook Flex™ i urządzenia do zabudowy Samsung gwarantują wyposażenie kuchni na najwyższym poziomie. Wiedząc, że coraz częściej decydujemy się kompleksowe urządzanie kuchni, Samsung przygotował promocję, w której zyskujemy zwrot na konto do 1500 zł. To doskonała okazja, aby wymienić nie tylko urządzenia AGD ale i RTV – w promocji bierze udział także telewizor QLED.

Aby wziąć udział w promocji i zagwarantować sobie zwrot w wysokości 1500 zł należy dokonać zakupu piekarnika Dual Cook Flex™ trzech urządzeń do zabudowy oraz telewizora QLED (kompletna lista modeli objętych promocją w regulaminie). Następnie należy zarejestrować zgłoszenie na stronie internetowej www.kuchnia.samsung.pl. Nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji oraz zostawić opinię o produkcie.

Promocja trwa od 01.09 do 01.11.2020 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Szczegółowe warunki promocji dostępne w regulaminie na stronie www.kuchnia.samsung.pl

Zobacz nowości produktowe z kategorii Samsung >>