logo
We Lost Our Human - Nowosciproduktowe.pl

We Lost Our Human interaktywna animacja 2D od Netflix


17-12-2020| 11:20| Źródło: Netflix| Fot: Netflix

Bohaterowie We Lost Our Human budzą się pewnego dnia i odkrywają, że wszyscy ludzie zniknęli z powierzchni Ziemi. Te dwa domowe zwierzaki, zdesperowane, by znaleźć swojego właściciela, po raz pierwszy w życiu wyruszają w świat, w którym odkryją niesamowite tajemnice, spotkają dziwaczne stworzenia, a przy okazji być może — z pomocą widzów — uratują wszechświat!


W rolach głównych produkcji We Lost Our Human występują: Ben Schwartz jako Pud i Ayo Edebiri jako Ham oraz Adrienne C. Moore, Lauren Tom, Jon Glaser, Henry Rollins, Lucas Grabeel i Matty Cardarople. Rikke Asbjoern i Chris Garbutt będą pełnić funkcję twórców, producentów wykonawczych, reżyserów i autorów scenariusza, który napisali wspólnie z Laurą Sreebny i Nickiem Arciagą.

Rikke Asbjoern i Chris Garbutt: – Stworzenie ogromnego interaktywnego filmu było ekscytującym wyzwaniem i dało nam wyjątkową szansę innego spojrzenia na historię Puda i Hama, z dala od tradycyjnego formatu. Musieliśmy zbadać wiele równoległych i przeplatających się ścieżek. Nasze biuro zmieniło się w skomplikowaną sieć samoprzylepnych karteczek, pinezek i sznurka. Wszyscy, którym prezentowaliśmy naszą opowieść, przeżywali szok na widok tej plątaniny!

Curtis Lelash, dyrektor działu animacji oryginalnych w firmie Netflix: „We Lost Our Human” łączy to, co najlepsze w animacji, komedii i interaktywności, poszerzając możliwości dzisiejszego opowiadania historii. Nie możemy się doczekać, aż widzowie w każdym wieku wybiorą się w tę przezabawną podróż z Pudem i Hamem, których los — dosłownie — leży w rękach widzów”.