logo
Yellow Nana

Yellow Nana – limitowana kolekcja NIEpapierowych ręczników


09-11-2020| 02:09| Źródło: Yellow Nana| Fot: Yellow Nana

NIEpapierowe ręczniczki polskiej marki Yellow Nana, które zagościły w waszych domach, zaprezentowały się właśnie w nowej, limitowanej kolekcji. Spośród pięciu jesienno-zimowych wzorów i kolorów, możecie wybrać- roztańczone Baletnice, które są nośnikami dobrej energii, Jeżyki wprowadzą radość do każdej kuchni, Sarenki w lesie połączą nas z naturą w te chłodne, jesienne dni i wieczory, Skrzaty wprowadzą ciepły nastrój świąt do domu, a piękne wzory Łowickie w kolorze magicznej czerni, ochronią przed złymi nastrojami.


NIEpapierowe ręczniczki, to alternatywa dla papierowych ręczników, których codziennie używamy bardzo dużo. Yellow Nana są nie tylko ekologiczne, a nawet wielokrotnego użytku. Każdy „listek” ma wymiar 25×30 cm i możesz go nawinąć na rolkę po papierowych ręcznikach. Można je rolować dowolnie lub umieść w pudełku. To zabawa wzorami i kolorami. Nie potrzebujesz ich niczym przyklejać, idealnie przylegają do siebie. A jak wykorzystasz całą rolkę, nie wyrzucaj- upierz max w 30 stopniach!

Słuchałyśmy opinii klientów i naszą drugą kolekcję stworzyłyśmy w ciemniejszych kolorach. Wierzymy w moc przedmiotów i nasze samopoczucie związane z aurą otoczenia, dlatego Yellow Nana ma nieść dużo dobrych emocji. Bezprzecznie, dom – to nasza ostoja, miejsce gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie. Wybierając wzory do nowej linii, włożyłyśmy dużo siebie, ciepła i to chcemy dać naszym klientom. Tę pozytywną moc, która otoczy ich mieszkania.

mówi Aga z Yellow Nana

Właśnie ruszył czas przedświątecznych zakupów i wiemy z doświadczenia, że ciężko znaleźć coś oryginalnego. Aby ułatwić te poszukiwania nasze NIEpapierowe ręczniki pakujemy jak na prezent. A że lubimy mieć w domu coś czego nie mają inni, to nasze limitowane serie na pewno ucieszą.

dodaje Kama

W związku z tym, marka Yellow Nana powstała w trosce o naszą planetę i środowisko. Ręcznie wykonane w duchu zero waste, z flaneli ze 100% bawełny, która jest niezwykle miękka w dotyku, nie uczula, co sprawia, że idealnie nadaje się do domu, zapewniając zarówno komfort jak i bezpieczeństwo. Przede wszystkim posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.