logo
Żel do mycia naczyń Sidolux - nowosciproduktowe.pl

Żel do mycia naczyń Sidolux Dish Spa – nowe produkty w ofercie marki


01-12-2020| 11:38| Źródło: Lakma Strefa| Fot: Lakma Strefa

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, Lakma Strefa postanowiła rozbudować linię żeli do mycia naczyń Sidolux Dish Spa, wprowadzając na rynek 3 nowe produkty. Są one powiększoną odsłoną znanych już środków z serii Dish Spa Aroma Boost oraz Dish Spa Strong.


W ubiegłym roku firma Lakma Strefa rozpoczęła sprzedaż żeli do mycia naczyń Sidolux Dish Spa, która została stworzona, aby uprzyjemnić i ułatwić tę codzienną czynność. Z uwagi na rosnące zainteresowanie produktami i ciepły odbiór przez klientów w tym roku marka postanowiła wprowadzić nowe wersje o zwiększonej pojemności. Żele Sidolux Dish Spa charakteryzują się niesamowitymi zapachami, pełnymi delikatnych, a zarazem orzeźwiających nut, a także wysoko skoncentrowaną formułą, zapewniającą skuteczne i szybkie zwalczanie brudu – nawet tego mocno przylegającego. Litrowe Dish Spa jest dostępne w trzech wariantach:

Żel do mycia naczyń Sidolux Dish Spa Aroma Boost – Melon

Łączy w sobie skuteczność i orzeźwiające zapachy. Aktywna formuła i skoncentrowany skład żelu Aroma Boost – Melon sprawia, że naczynia będą lśnić czystością, a w kuchni zapanuje prawdziwie rajski i wakacyjny klimat.

Sidolux Dish Spa Aroma Boost – Cytryna z Karambolą

To idealne połączenie pięknego zapachu i skutecznego działania. Tropikalna nuta zapachowa wprowadzi domowników w pozytywny nastrój, a skoncentrowany skład i aktywna formuła produktu sprawiają, że naczynia zaskakują krystalicznym blaskiem bez smug.

Żel do mycia naczyń Sidolux Dish Spa Strong – Bazylia i Mięta

To ultra skuteczny produkt z kompleksem aktywnych enzymów. Bez trudu usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia i przypalony tłuszcz. Działa szybko, bez konieczności namaczania, dzięki swojej silnie skoncentrowanej formule. Wypełnia kuchnię świeżym zapachem mięty i bazylii.

Dodatkowo, w tym roku płyny do naczyń z serii Sidolux Dish Spa zostały nagrodzone Perłą Rynku FMCG w kategorii „chemia gospodarcza”. To nagroda wskazująca produkty, które najlepiej wpisują się w tendencje rynkowe i mają wysoki potencjał odsprzedażowy. Jurorzy docenili żele Sidolux za ich skoncentrowany skład i wysoką wydajność. Wpływ na przyznanie nagrody głównej w tej kategorii miały też hipoalergiczność oraz wyróżniająca się na tle konkurencji estetyka opakowań.