logo
zmywak do naczyń, nowosciproduktowe.pl

Zmywak do naczyń Glitzi Always Clean od Viledy


28-04-2021| 08:30| Źródło: Vileda| Fot: Vileda

Masz dość przypalonych patelni i garnków, których nie możesz doczyścić? Przywrócenie im nieskazitelnego wyglądu wcale nie musi być trudne i czasochłonne. Nowy zmywak do naczyń Glitzi Always Clean od Viledy ma mocną, poliuretanową warstwę ścierną, która usuwa uporczywe zabrudzenia i nie rysuje nawet delikatnych powierzchni. Dlatego z powodzeniem możesz go używać także do mycia teflonowych powierzchni garnków, rondli lub patelni.


Zmywak do naczyń Glitzi Always Clean, oprócz poliuretanowej warstwy ściernej, składa się z gąbki, wykonanej w 100% z naturalnej wiskozy. Jest ona 10 razy bardziej chłonna niż gąbki wykonane z tradycyjnych materiałów. Zmywak Glitzi Always Clean łatwo i szybko się wypłukuje, dzięki czemu zachowuje świeżość dłużej niż tradycyjne zmywaki. Jest też wyjątkowo trwały: technologia mocnej, poliuretanowej warstwy ściernej i możliwość łatwego wypłukiwania przekładają się na dłuższą świeżość i żywotność zmywaka.

Cena: ok. 5,99 zł


Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach i zatrudnia ponad 30.000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków do naczyń i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.