logo
Aplikacja Twitch dla telewizorów Samsung Smart TV

Aplikacja Twitch dla telewizorów Samsung Smart TV


05-10-2022| 11:12| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Od teraz na telewizorach Samsung Smart TV można zainstalować odnowioną i popularną aplikację do strumieniowego przesyłania materiałów video. Twitch jest już dostępny na wszystkich telewizorach Samsung Smart TV z lat 2018-2022.


Samsung konsekwentnie rozszerza swoją bogatą ofertę aplikacji dostępną na telewizorach Smart TV, nie zapominając o graczach. Teraz przyszła pora na specjalną platformę dla fanów oglądania wirtualnych zmagań innych użytkowników. Twitch to najbardziej znane i lubiane tego typu rozwiązanie, służące do transmisji na żywo gier czy wydarzeń e-sportowych. Oglądanie innych streamerów (graczy) stanowi dzisiaj świetną rozrywkę, która skupia sporą społeczność fanów na całym świecie.

Popularna aplikacja jest dostępna w języku polskim na wszystkich telewizorach Samsung, wyprodukowanych w latach 2018-2022. Co więcej, po zeskanowaniu kodu QR, widocznego na ekranie, zapewnia także świetną łączność ze smartfonem. Za pośrednictwem jego klawiatury można na bieżąco można komentować na ekranie telewizora zmagania naszych ulubionych streamerów i razem budować społeczność graczy.

Podczas oglądania różnego rodzaju wirtualnych rozgrywek czy transmisji sportowych niezwykle ważny jest telewizor, który zapewni niesamowite wrażenia w każdych warunkach. Tak jak QN91B, czyli przedstawiciel tegorocznej rodziny Neo QLED. Charakteryzuje się realistycznym, pełnym szczegółów obrazem, który jest zasługą technologii Quantum Mini LED. Pozwoli ona zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Oprócz świetnej jakości obrazu QN91B oferuje także wyjątkowe udogodnienia dla graczy. Zadba o nią Zaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro. Dzięki temu każdą rozgrywkę będzie można przeżywać jeszcze pełniej – niezależnie od tego czy dopingujemy innych rozgrywających czy sami przechodzimy przez grę. Z kolei Panel Gracza 2.0, czyli wszechstronne i intuicyjne menu, pozwoli błyskawicznie sprawdzić liczbę wyświetlanych na sekundę klatek (FPS) i wartość input lag czy zarządzać wyjściem dźwięku – a wszystko to bez opuszczania gry.

Posiadacze tegorocznych telewizorów Samsung, w tym także QN91B, mogą korzystać z aplikacji Xbox Game Pass na Smart TV. Wystarczy dostęp do Internetu, wykupiony abonament do Xbox Pass oraz pad od XBOX czy PS lub inne, wykorzystujące Bluetooth, aby korzystać z setek gier z biblioteki Xbox Game Pass, które są strumieniowane od razu na ekran telewizora. Xbox App wystarczy pobrać ze sklepu z aplikacjami i można od razu cieszyć się nieograniczoną rozrywką.

Jeśli chcemy się przenieść w sam środek wirtualnej akcji, równie duże znaczenie co obraz, ma brzmienie. Dlatego świetnym uzupełnieniem do telewizora Neo QLED będzie np. soundbar z Q-Serii HW-Q700B, który oferuje Bezprzewodowe Dolby Atmos. W praktyce oznacza to, że można cieszyć się przestrzennym dźwiękiem kinowym bez dodatkowych kabli – soundbar z telewizorem łączy się przez Wi-Fi. W dodatku, dzięki funkcji Q-Symphony oba urządzenia stworzą naprawdę zgrany duet. Dotychczas musieliśmy decydować, czy wykorzystujemy głośniki w telewizorze, czy w soundbarze. Teraz dźwięk zostanie idealnie zsynchronizowany, co przekłada się na jeszcze lepsze wrażenia podczas gry czy seansu filmowego.