logo
Baton Wawel Mr Tom - Nowosciproduktowe.pl-1

Nowy baton Wawel Mr. Tom


26-11-2020| 09:10| Źródło: Wawel| Fot: Wawel

Orzechowy baton Wawel Mr. Tom wyróżnia się wysoką zawartością pełnych orzechów arachidowych – aż 62% – oblanych aromatycznym karmelem. To propozycja dla miłośników słodyczy o intensywnym smaku i wyrazistej strukturze. Produkt cechuje prosty skład i wysoka zawartość białka.


Baton Wawel Mr. Tom to poręczna, 40 g porcja słodyczy idealna zarówno na wycieczkę, jak i jako słodka przekąska w czasie pracy. Baton ten w szczególności przypadnie do gustu fanom mocno orzechowych smaków – składa się aż w 62% z prażonych orzeszków ziemnych połączonych słodkim karmelem. Ta nieskomplikowana receptura przekłada się na charakterystyczny smak i nadaje wyjątkową chrupkość. Energetyczna, bogata w białko i błonnik przekąska doskonale łączy swoją długą tradycję z oczekiwaniami współczesnych konsumentów i dynamicznym tempem ich życia.

Baton Wawel Mr. Tom dostępny jest na 15 europejskich rynkach, m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii i Włoszech, dostępny jest już w sklepach firmowych Wawel i w serwisie online marki. Dostępność produktu poszerzana jest w kolejnych punktach sprzedaży. Rekomendowana cena detaliczna produktu wynosi 2,49 zł. Sprzedaż produktu wspierać będą aktywności skierowane bezpośrednio do sklepów oraz działania digital adresowane do konsumentów.