logo
Da Grasso

Nowe warianty w dziecięcym menu Da Grasso


17-05-2024| 08:00| Źródło: Da Grasso| Fot: Da Grasso

Da Grasso, jedna z największych sieci pizzerii w Polsce, wprowadziła do swojej oferty nowe menu dla dzieci. Od końca kwietnia klienci mogą zamawiać zestawy przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Nowości nie tylko zaspokoją kulinarną ciekawość maluchów, ale dostarczą także dobrej zabawy – wszystko dzięki unikatowym zabawkom dołączanym do wszystkich zestawów z dziecięcego menu.


W nowy menu znajdują się pozycje stworzone z myślą o najmłodszych klientach. Zestawy będą dostępne w czterech nowych odsłonach. Każdy z nich został tak skomponowany, aby zaspokoić różnorodne preferencje smakowe najmłodszych gości Da Grasso oraz zapewnić im przyjemne doznania kulinarno-zabawowe.

Jak wynika z badań aż 60 proc. naszych klientów stanowią rodziny z dziećmi. Wspólne jedzenie posiłków jest doskonałym sposobem na budowanie i umacnianie relacji. Niezależnie od tego, czy spożywamy pizzę w pizzerii, czy w domu, zależy nam na tym, aby również najmłodsi mogli czerpać radość z tych wspólnych chwil, dlatego nowa oferta to dla najmłodszych nie tylko smaczne doświadczenie kulinarne, ale także szansa na chwile zabawy. W zestawach znajdą się bowiem klocki Da Grasso, dzięki którym najmłodsi mogą wcielić się w rolę pizzermana czy dostawcę pizzy – tłumaczy Magdalena Holi, starszy specjalista ds. marketingu w Da Grasso.

Nowe pozycje dziecięcym menu Da Grasso:

  • Małe Menu z polędwiczkami – zestaw zawierający polędwiczki z kurczaka, frytki – buźki, sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.
  • Małe Menu z pizzą Margherita – zestaw zawierający pizzę Margherita (24 cm), sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.
  • Małe Menu z pizzą Havai – zestaw zawierający pizzę Havai (24 cm), sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.
  • Małe Menu z pizzą Pepperoni – zestaw zawierający pizzę Pepperoni (24 cm), sok, mus truskawkowo-jabłkowo-bananowy oraz zabawkę Da Grasso.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez sieć Da Grasso dla dzieci:

Już wkrótce ogłosimy specjalny konkurs dla naszych najmłodszych klientów, związany z nowym menu oraz zbliżającym się Dniem Dziecka. Uczestnicy otrzymają szansę na wygranie bardzo atrakcyjnych nagród, a zadanie konkursowe z pewnością zapewni dużo frajdy, satysfakcji i zabawy całej rodzinie. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, na którym już wkrótce opublikujemy wszystkie szczegóły.

– kończy Magdalena Holi.