logo
Starbucks

Poczuj letnie orzeźwienie z nowościami od Starbucks!


09-05-2024| 08:00| Źródło: Starbucks| Fot: Starbucks

Już za moment rozpocznie się długo wyczekiwany gorący sezon wakacyjny. Z pomocą przychodzi jednak marka Starbucks, oferując zupełnie nowe, orzeźwiające doznania smakowe! Zachwyceni będą przede wszystkim miłośnicy mrożonych kaw i oryginalnych połączeń. Od 30 kwietnia można rozkoszować się chłodnymi napojami. W ofercie pojawiła się możliwość dodania do każdego napoju pianki inspirowanej kultowym deserem Crème Brulée!


Mimo że w kalendarzu jeszcze wiosna, w powietrzu coraz częściej czuć zapach lata. Do podobnych wniosków doszła marka Starbucks, która reagując na światowe trendy, wprowadza do swojej oferty smakowite nowości.

Rozpieszczaj podniebienie z Crème Brulée

Dla miłośników słodkich smaków Starbucks przygotował propozycję, której nie sposób się oprzeć! Tego lata marka daje możliwość personalizacji dowolnego mrożonego napoju poprzez dodanie do niego niesamowicie kremowej pianki inspirowanej deserem Crème Brulée. Przede wszystkim w ofercie kawiarni Goście będą mieli do wyboru takie połączenia Crème Brulée Cream Cold Foam jak: Brown Sugar Frappuccino®, Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso, czy klasyczne Cold Brew. Wybór zależy od indywidualnych preferencji, a aksamitna pianka będzie doskonałym dopełnieniem również dla innych napojów, do których można indywidualnie ją dodać. Z pewnością otuli ona zmysły wszystkich miłośników słodkiej śmietanki o waniliowych nutach. Może warto sięgnąć tego lata po odrobinę luksusu?

Marka Starbucks cieszy się od lat niesłabnącą sympatią konsumentów z uwagi na różnorodność wprowadzanych nowości. Dążymy do tego, by podążać za potrzebami naszych Gości, oferując im nietuzinkowe kombinacje. Polacy najbardziej lubią kawy, które już znają, ale mamy nadzieję, że nowa słodka pianka zachęci ich do eksperymentowania z różnymi napojami- mówi Paula Chudzińska, Brand Manager Starbucks Polska.

Moc orzeźwienia płynąca z nietypowego połączenia

Kolejna nowość Starbucks na lato to Sparkling Espresso, która przyniesie Gościom kawiarni powiew świeżości. Wyjątkowy smak espresso na bazie ziaren Starbucks® Blonde Roast połączono tym razem z lodem i orzeźwiającym napojem gazowanym, tworząc prawdziwie wakacyjną kombinację. Napój dostępny jest w kawiarniach w trzech następujących wariantach: Tonic Water Sparkling Espresso, Bitter Lemon Sparkling Espresso oraz Ginger Ale Sparkling Espresso.