logo
Canon PIXMA - nowosciproduktowe.pl 6

Canon PIXMA TS3450 – nowa seria wydanych urządzeń wielofunkcyjnych


09-12-2020| 08:28| Źródło: Canon| Fot: Canon

Canon prezentuje najnowszą serię prostych w obsłudze urządzeń atramentowych Canon PIXMA TS3450. Zaprojektowane z myślą o codziennych potrzebach w zakresie druku, skanowania i kopiowania, ta wielofunkcyjna drukarka 3w1 oferuje szeroki wachlarz funkcji bezprzewodowych, intuicyjną obsługę oraz wydajną technologię kaset z tuszem FINE z możliwością łatwej, samodzielnej wymiany tuszów.


W ostatnich miesiącach praca i nauka dla wielu osób stała się koniecznością. Dlatego uczniowie, studenci i pracownicy na home-office z pewnością docenią łatwość obsługi i szybką konfigurację nowych drukarek Canon PIXMA. Chodzi m.in. o usprawniony podręcznik konfiguracji sieciowej z instrukcjami w postaci filmów i ilustracji, które krok po kroku przeprowadzą nas przez instalację, czy przycisk One Touch Wireless Connect, który natychmiast łączy drukarkę z urządzeniem inteligentnym, komputerem stacjonarnym lub laptopem podłączonym do Wi-Fi.

Równie intuicyjne jest codzienne użytkowanie urządzenia. Szybka nawigacja jest możliwa dzięki 1,5-calowemu, jednoliniowemu ekranowi LCD, za pomocą którego mamy dostęp do podstawowych funkcji, jak np. ustawienia wydruku czy konserwacja, w tym sprawdzenie stanu zadania i rozmiaru papieru. Ciekawym rozwiązaniem jest tryb Auto Power, który oszczędza zużycie energii poprzez automatyczne rozpoczęcie druku, gdy urządzenie jest podłączone do zasilania (uwolnienie wydruku może nastąpić także zdalnie, z dowolnego miejsca z dostępem do sieci).

Wysoka jakość, niski koszt

Seria Canon PIXMA TS3450 to użyteczne narzędzie dla studentów i osób pracujących na home-office, poszukujących ekonomicznej drukarki wielofunkcyjnej do skanowania czy druku materiałów w wysokiej jakości. Wykorzystane w urządzeniu wkłady FINE i FINE XL zapewniające wyższą wydajność i ograniczają częstotliwość wymiany atramentu – eliminując przestoje czy dodatkowe wydatki. Hybrydowy system atramentów (barwnikowy i pigmentowy), zapewnia żywe kolory i ostry tekst, idealny do drukowania szkolnych materiałów dydaktycznych. Drukarka zapewnia również wyraźne obrazy dzięki drukowaniu zdjęć bez obramowania w rozmiarze do 5 x 7 cala i zdjęcia 4 x 6 cala w zaledwie 65 sekund, także na wysokiej jakości błyszczącym papierze fotograficznym.

PIXMA TS3450 obsługuje także automatyczne przypomnienia o zużytym atramencie i informuje użytkownika (powiadomienia e-mail) o możliwości zamówienia nowych wkładów od rekomendowanych dostawców z możliwością zamówienia bezpośrednio „pod drzwi” klienta.

Ulepszona łączność

Przy mobilnym trybie pracy i korzystaniu z kilku urządzeń z dostępem do chmury tj. smartfon, tablet czy laptop, kluczowy jest stały dostęp do wszystkich ważnych dokumentów. Niezależnie od tego, czy chodzi o przesłanie pracy zaliczeniowej, czy przejrzenie notatek do prezentacji na nadchodzące spotkanie, dzięki urządzeniom PIXMA TS3450 mamy usprawnioną łączność z wieloma aplikacjami i witrynami chmurowymi. Dostępne aplikacje obejmują PIXMA Cloud Link – dostępną za pośrednictwem Canon Print – która umożliwia użytkownikom drukowanie bezpośrednio z Dysku Google, Dropbox i Evernote przez Wi-Fi. Ponadto kompatybilna aplikacja Google Classroom jest idealnym rozwiązaniem dla nauczycieli oraz osób uczących się zdalnie. Dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android aplikacja Canon Print pozwala użytkownikom na drukowanie dokumentów i zdjęć bezpośrednio z aplikacji, a także stałą kontrolę stanu urządzenia. Drukarki z serii PIXMA TS3450 są również zgodne z asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwiając bezpośrednie drukowanie, sprawdzanie poziomu atramentu lub włączanie i wyłączanie bez kontaktu z urządzeniem.

Dodatkowo PIXMA TS3450 jest wyposażona w funkcję PIXMA Chat Print, która umożliwia użytkownikom wysyłanie oraz drukowanie zdjęć i dokumentów bezpośrednio z aplikacji Facebook Messenger – przydatne rozwiązanie dla studentów współpracujących przy nowych projektach lub dla przyjaciół i rodzin utrzymujących kontakt i wymieniających się zdjęciami za pomocą tego popularnego komunikatora.

Uwolnij kreatywność

Obsługując szeroką gamę nośników, tylny podajnik w PIXMA TS3450 jest zgodny z różnymi rodzajami papieru, w tym z magnetycznym papierem fotograficznym Canon czy papierem fotograficznym do wielokrotnego naklejania. Umożliwia to tworzenie spersonalizowanych magnesów na lodówkę lub naklejek, które przyozdobią wnętrza naszych domów i mieszkań.

Canon PIXMA TS3450 zapewnia dostęp do szeregu dodatkowych narzędzi, w tym Wi-Fi PictBridge, który umożliwia użytkownikom podłączenie aparatu bezpośrednio do drukarki – funkcjonalność zaprojektowana z myślą o profesjonalnych fotografach potrzebujących szybkich wydruków lub rodzin, które chcą ozdobić swój dom zdjęciami. Co więcej funkcja ta umożliwia drukowanie bez konieczności podłączania dodatkowego komputera.

Drukarka obsługuje również aplikację Canon Easy-PhotoPrint Editor (iOS / Android), za pomocą której użytkownicy mogą edytować i drukować zdjęcia bezpośrednio ze smartfona, a także tworzyć oryginalne, niestandardowe materiały, takie jak kalendarze, plakaty lub kolaże. Inspirację do tworzenia tych kreacji można znaleźć w bezpłatnej aplikacji Canon Creative Park (platforma na www lub aplikacja mobilna na iOS / Android) dostępnej również na komputerze stacjonarnym, zawierającej szeroką gamę gotowych szablonów 3D, które kreatywnie wypełnią wspólny, rodzinny czas.

Canon PIXMA TS3450 cechy kluczowe:

  • 2 kasety FINE (z czarnym i trzema kolorowymi atramentami)
  • Wi-Fi
  • Obsługa PIXMA Cloud Link
  • Zgodność z aplikacją Canon PRINT
  • Druk i skanowanie z usług chmurowych
  • Tylny podajnik papieru
  • 5-calowy monochromatyczny wyświetlacz LCD
  • Druk bezramkowych zdjęć o wymiarach do 5 x 7 cala

Więcej informacji na temat drukarek Canon PIXMA TS3450 (dostępne w kolorach czarnym, białym i czarno-białym, można znaleźć na stronie producenta.