logo
Kawa Chi-Cafe proactive - Nowosciproduktowe.pl

Chi-Cafe proactive – linia sześciu kaw na bazie arabiki


23-02-2021| 09:26| Źródło: Dr Jacobs| Fot: Dr Jacobs

Szara polska zima, szczególnie o mrocznym poranku, nikogo nie zachęca do wstania z łóżka. Do czasu, aż przypomnimy sobie o gorącej, aromatycznej kawie. Jednak kawa kawie nierówna. Siła przyzwyczajenia i smaku jest wielka, ale dlaczego nie spróbować innej kawy, która poza wspaniałym smakiem będzie korzystnie działać na zdrowie? Mowa o Chi-Cafe proactive.


Od czasu, kiedy kawę odkryto w Etiopii w 858 roku, jej podstawowa właściwość pozostaje niezmienna: pobudza do działania. Daje życiu energię. I taka właśnie jest Chi-Cafe proactive. Chi (czytaj: czi) to chiński symbol oznaczający energię życia. Chi-Cafe to linia sześciu kaw na bazie arabiki, o różnych kompozycjach smakowych. Tak więc Chi-Cafe proactive pobudza umysł i ciało, a orientalne nuty zapachowe i smakowe sprawiają, że chętnie sięgamy po nią za każdym razem gdy potrzebujemy przyjemnego pobudzenia lub chwili przyjemności. Szczególnie polecana jest osobom potrzebującym więcej energii na dłużej.

Chi-Cafe proactive jest nieco bardziej wyrazista w smaku, co zawdzięcza sześciu przyprawom: kardamonowi, cynamonowi, goździkom, zielu angielskiemu, gałce muszkatołowej i wanilii burbon. Ponadto są w niej bogate w antyutleniacze ekstrakty z granatu, guarany i żeń-szenia. Chi-Cafe proactive zawiera także naturalny rozpuszczalny błonnik z akacji. Tylko jedna filiżanka tej kawy dostarcza organizmowi ponad 10% dziennego zapotrzebowania na błonnik.

Jedna porcja kawy czyli 2 łyżeczki (5 g) zawiera ok. 80 mg kofeiny. Puszka 180 g pozwala na delektowanie się 36 filiżankami kawy. Chi-Cafe proactive może być elementem twojej zdrowej diety i stylu życia. Z pewnością pobudzi ona do działania twój umysł, jak i pomoże dodać energii do aktywności fizycznej. Cena opakowania 180 g – 39 zł.


Tagi: