logo
HARIBO

Nowości od HARIBO!


08-05-2024| 12:00| Źródło: HARIBO| Fot: HARIBO

Na miłośników żelków czeka nie lada niespodzianka. Na półki sklepowe trafiają nowe produkty HARIBO, którym ciężko się oprzeć! Wśród nowości znajdziemy miękkie żelki w kształcie zwierzątek, trójwarstwowe żelko-pianki, a także limitowaną edycję żelek, inspirowaną reklamą telewizyjną.


Świat zabawy i radości – dla najmłodszych odbiorców, którzy uwielbiają żelki w kształcie zwierzątek, HARIBO stworzyło unikalny produkt Chameleon. W pełnej różnorodnych smaków i kolorów paczce znajdują się, znane z mixu HARIBO Phantasia, kameleony. Wyjątkowa nowość skrywa w sobie żelki w czterech kolorach i owocowych smakach: jabłka, cytryny, wiśni i maliny.

Tego jeszcze nie było! – HARIBO Berry Clouds to miękkie i delikatne trójwarstwowe żelko-pianki, które rozpływają się w ustach! Każda warstwa ma inną konsystencję, strukturę i kolor. W jednym opakowaniu znajdziemy miks wyjątkowych smaków: borówki amerykańskiej, truskawki i owoców leśnych.

Miękkie pianki w pastelowych kolorach – Polacy pokochali pianki! Dlatego HARIBO wprowadza kolejną nowość – HARIBO Chamallows Tubular Colors. To wyjątkowo miękkie, delikatne i kolorowe pianki o waniliowo-truskawkowym smaku. Błyskawicznie znikają prosto z torebki, są również doskonałym dodatkiem do gorącego mleka, kawy czy kakao. Nie zawierają glutenu i są tak puszyste, że aż rozpływają się w ustach!

HARIBO Szach Mniam to wyjątkowy produkt w limitowanym wydaniu, dostępny tylko teraz! Nazwa inspirowana jest hasłem z reklamy telewizyjnej, w której dorośli w trakcie turnieju szachowego, po zjedzeniu Złotych Misiów HARIBO zaczynają mówić dziecięcymi głosami. W paczce znajdują się unikalne żelki w kształcie figur szachowych, które pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli, bo szachy, podobnie jak HARIBO, dają radość i łączą pokolenia!