logo

Deli4Dog – nowy przysmak dla psów


12-03-2021| 12:33| Źródło: Deli4Dog| Fot: Deli4Dog

Na rynku pojawił się nowy produkt dla naszych czworonożnych ulubieńców – smaczki dla psów Deli4Dog wyprodukowane w 100% z naturalnych składników. Smakołyki powstały z miłości do psów jako zdrowa alternatywa dla innych „psich” przekąsek.


Z eleganckiego opakowania możemy się dowiedzieć, że smakołyki Deli4Dog to prawdziwe delicje, a przede wszystkim zdrowe przekąski dla Twojego pupila. Jest to produkt, który nie tylko świetnie smakuje, ale przede wszystkim skutecznie motywuje do treningu i stanowi idealną nagrodę dla czworonożnych członków rodziny. Do ich przygotowania wybrano najlepszą część mięsa, czyli filet z piersi kurczaka, używając przy tym jedynie naturalnych składników i stosując naturalny sposób produkcji. Te przysmaki to coś więcej niż zwykła przekąska dla pupila.

Świetnie się sprawdzą również jako:

  • zdrowy smakołyk,
  • sposób na wspieranie aktywnej zabawy,
  • nagroda codzienna – do treningu,
  • produkt odpowiedni również dla szczeniąt,
  • nagroda specjalna – na wystawy, zawody,
  • przysmak, który działa jak „odstresowywacz”.

Deli4Dog to produkt polski: to właśnie tutaj znajduje się zakład produkcyjny, zaś mięso pochodzi wyłącznie od sprawdzonych polskich dostawców. Smaczki te są klasy Human Grade, to znaczy że nie tylko pochodzą ze składników, z których mogłoby być przygotowane jedzenie dla ludzi, ale również gotowy produkt może być z powodzeniem przez ludzi konsumowany. Mamy więc pewność, że dajemy swojemu psu wysokiej jakości mięso. Ten przysmak dla psów z powodzeniem może być również stosowany dla szczeniąt.

Produkty Deli4Dog nie zawierają glutenu, są też pozbawione wszelkich dodatków, zbóż i innych elementów, które mogłyby zawierać jakiekolwiek alergeny. Mięso z filetu z piersi kurczaka jest ręcznie oczyszczane i przechodzi przez proces długiego dojrzewania (podobny jest wykorzystywany w produkcji szynki parmeńskiej), a na koniec liofilizacji. Nic nie jest tu sztucznie przyspieszane, dlatego produkcja smaczków trwa około miesiąca. Producenci na żadnym z etapów nie używają chemicznych dodatków, konserwantów czy sztucznych polepszaczy – to po prostu czysty filet z piersi kurczaka, dojrzewany i liofilizowany. W produktach Deli4Dog nie ma też żadnych elementów, które mogłyby zawierać GMO, czyli żywność modyfikowaną genetycznie. Smaczki Deli4Dog powstały jako zdrowa alternatywa dla naszpikowanych chemią odpowiedników. Lista składników w przysmakach dla psów musi być krótka, jasna i czytelna, bez żadnych niedopowiedzeń.

Deli4Dog dostępne są w opakowaniach 50 g w trzech wersjach: jako talarki, pałeczki i kostki. Warto wspomnieć, że w wyniku liofilizacji 50g tych smakołyków odpowiada 200g świeżego mięsa klasy premium.

Skład:
filet z kurczaka 100%,
śladowe ilości soli (sól potrzebna jest jedynie do przeprowadzenia procesu długiego dojrzewania mięsa),
kultury starterowe

Składniki analityczne:
białko 84,2%
popiół surowy 7,1%
zawartość tłuszczu 5%
włókno surowe 0,7%
wilgotność 1,1%

Podawać jako nagrodę w ramach zbilansowanej diety. Należy zapewnić psu dostęp do świeżej wody.