logo
Karma dla zwierząt ComPETina - Nowosciproduktowe.pl

Karma dla zwierząt ComPETina – od polskich producentów


16-04-2021| 09:25| Źródło: Netto| Fot: Netto

Odpowiednia, pełnowartościowa, niewymagająca dodatków karma to podstawa zdrowia, dobrego samopoczucia, a także pięknego wyglądu każdego zwierzęcia. W trosce o czworonożnych przyjaciół przygotowana została przez Netto karma dla zwierząt ComPETina. Ponadto miłośnicy czworonogów znajdą w ofercie również wyposażenie, które ułatwi im bezpieczną i komfortową podróż samochodową z pupilem.


Dostępna wyłącznie w Netto karma w jakości PREMIUM ComPETina pochodzi od polskich producentów, zawiera kwasy omega 3 i 6, a kształt i rozmiar granuli karmy suchej dopasowany jest do wielkości i charakteru zwierząt, dla których jest przeznaczona. Karmy ComPETina zostały przygotowane na bazie najlepszych, precyzyjnie dobranych składników, dzięki czemu umożliwiają zwierzakom odpowiedni wzrost, zapewniają zdrowe stawy i kości, a także lśniącą sierść.

Dla psów Netto przygotowało karmę mokrą z białkiem pochodzenia w 100 proc. zwierzęcego i kawałkami kurczaka lub wołowiny w zależności od wybranego smaku (puszka 400 g teraz aż o 11 proc. tańsza – za 3,99 zł). Właściciele psów, które wolą karmę suchą, mogą zaopatrzyć się w takie właśnie pożywienie o zawartości białka pochodzenia zwierzęcego na poziomie 74 proc. w przypadku karmy dla psów dorosłych i 78 proc. w przypadku szczeniaków (opakowanie 1,5 kg teraz o 2 zł taniej – w cenie 13,99 zł).

Także właściciele kotów znajdą w sklepach Netto coś dla swoich pupili: karmę mokrą w różnych smakach (2,19 zł za tackę 100 g) lub karmę suchą z wysoką zawartością mięsa i białkiem pochodzenia zwierzęcego na poziomie 78 proc. dla kotów dorosłych i 79 proc. dla kociaków do 12. miesiąca życia (opakowanie 1,5 kg teraz o 2 zł taniej – w cenie 13,99 zł).

Jeśli planujemy wypad za miasto w ciepłe wiosenne dni i chcemy zabrać ze sobą psa, powinniśmy koniecznie zaopatrzyć się w dużą matę ochronną (122×142 cm za jedyne 25 zł), dzięki której pies po długim, pełnym atrakcji i wyczerpującym spacerze nie pozostawi wewnątrz samochodu sierści i brudu. Jednym z zawsze dobrych pomysłów na wspólną aktywność z czworonogiem jest wycieczka rowerowa. Do jej organizacji na pewno przyda się uniwersalny bagażnik umożliwiający przewóz aż trzech rowerów (99 zł). Z kolei akcesoria takie jak zestaw pasów i gum transportowych (29 zł), siatka do bagażnika (17 zł), mata antypoślizgowa (15 zł) czy praktyczna torba podróżna (34 zł) umożliwią właściwe i praktyczne spakowanie, zabezpieczenie i transport wszelkich innych sprzętów i akcesoriów, które mogą okazać się przydatne podczas wycieczki. Oferta karmy dla zwierząt ważna od 19 do 25 kwietnia. Oferta akcesoriów ważna od 22 kwietnia do wyczerpania zapasów.