logo
Deska do prasowania Vileda - nowosciproduktowe.pl 1

Deska do prasowania Vileda Total Reflect


19-11-2020| 02:03| Źródło: Vileda| Fot: Vileda

Codzienne prasowanie szybkie i dokładne? Z nową wersją deski Total Reflect marki Vileda to możliwe – model jest teraz dostępny w mniejszym rozmiarze M. Ta zaawansowana technologicznie deska do prasowania Vileda zmieni Twoje podejście do prasowania.


Deska Total Reflect M jest wyposażona w pokrowiec ze 100% warstwą metaliczną, który zapewnia całkowite odbicie pary z powrotem do prania. Technologia ta zapobiega skraplaniu się pary pod deską i przyspiesza proces prasowania. Już jednostronne prasowanie pozwoli Ci na osiągniecie satysfakcjonujących efektów – ubrania i tkaniny są idealnie gładkie i pozbawione jakichkolwiek zagnieceń.

Ten model deski posiada wszystko to, co sprawia, że prasowanie jest tak proste, jak to tylko możliwe. Jest wyposażona w dużą podstawkę pod żelazko lub stację parową, złącze elektryczne oraz antenkę podtrzymującą przewód żelazka. Praktycznym rozwiązaniem są specjalne otworki na wieszaki – możesz umieścić na nich wyprasowane ubrania. Dzięki tym udogodnieniom prasowanie jest komfortowe nawet przy dużej ilości prania.

Deska do prasowania Vileda Total Reflect M ma blat optymalnej wielkości – 120×38 cm. Taki rozmiar idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i przechowywaniu. Jest również całkowicie bezpieczna, dzięki systemowi Kid Safe, który zapobiega przypadkowemu złożeniu czy rozłożeniu np. przez dzieci. Cena: 179,99 zł.