logo
Deska serów Lidl

Deska Serów – nowy koncept produktowy w sklepach Lidl


22-10-2020| 10:43| Źródło: Lidl| Fot: Lidl

Pikantne, łagodne, szwajcarskie, holenderskie, włoskie, świeże, dojrzewające, pleśniowe, twarde, z mleka krowiego, koziego, owczego – już w stałej ofercie Lidl Polska pojawiły się nowe sery z różnych zakątków Europy prezentowane w koszach wiklinowych. Dotychczas dostępne testowo wyłącznie w części sklepów – w poniedziałek, 5 października pojawiły się we wszystkich Lidlach w całej Polsce.


Deska Serów w sklepach Lidl. Nowa oferta sieci pozwoli na skomponowanie niepowtarzalnej deski serów. W asortymencie pojawią się bowiem produkty pochodzące z różnych krajów, wyprodukowane z różnych rodzajów mleka, nierzadko z ciekawymi dodatkami. Dodatkowo wśród nowości będzie m.in. rolada kozia, Wensleydale z pomarańczą i czekoladą, Fourme d’Ambert, Comte i rolada owcza.

Produkty zostały dobrane tak, by zaprezentować możliwie najbogatszą ofertę rodzajów i smaków, w przystępnych małych gramaturach i atrakcyjnych, lidlowych cenach.

Klienci z pewnością nie przeoczą ekspozycji, bo sery będą ułożone w lodówkach, w wiklinowych koszach. Warto dodać, że koncept ten pierwotnie przetestowany został w części sklepów Lidl jesienią zeszłego roku. Pomyślny odbiór oferty przez klientów zaowocował jej rozszerzeniem na wszystkie sklepy.

Nowa oferta Deska Serów pojawiła się we wszystkich sklepach Lidl Polska na stałe w poniedziałek 5 października.

Deska serów Lidl