logo
Drukarka Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800 - Nowosciproduktowe.pl-1

Drukarka Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800


09-02-2021| 12:59| Źródło: Canon| Fot: Canon

Canon zaprezentował nowe urządzenie ze znanej serii drukarek biznesowych imageRUNNER ADVANCE DX. Drukarka Canon, model C5800 to centrum cyfrowej transformacji, stanowiące pomost pomiędzy tradycyjnym i cyfrowym trybem pracy. Jego głównym celem jest poprawa firmowej komunikacji i produktywności.


Dokonujące się zmiany społeczne oraz wzrost znaczenia pracy zdalnej znacząco zmieniły rolę biur i wpłynęły na oczekiwania firm względem technologii biurowej. Drukarka Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800 została zaprojektowana tak, aby wspierać biznes, napędzać cyfrową transformację oraz – dzięki pełnej integracji ze środowiskiem uniFLOW Online – sprawnie łączyć pracowników pozostających w biurach z tymi pracujących zdalnie. Wszystko to ma pomagać przedsiębiorstwom w realiach coraz bardziej rozpowszechnionej pracy hybrydowej.

Drukarka Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800 wyróżnia się na polu optymalizacji obiegu dokumentów, łącząc superszybki druk w kolorze (do 70 stron na minutę) z najnowszą technologią skanowania. Osiągi urządzenia czynią je idealnym dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które wymagają obsługi sporych nakładów. imageRUNNER ADVANCE DX C5800 zaprojektowano tak, aby zapewniać stabilną, bezpieczną i efektywną pracę niezależnie od miejsca jej wykonywania.

Urządzenie łączy niezawodność i odporność poprzednich modeli, oferując prostsze i szybsze realizowanie czynności serwisowych oraz trwalsze części. W celu zwiększenia wydajności, maszynę wyposażono w opcję szybkiego wybudzania: model C5800 uruchamia się w sześć sekund i pozwala na szybki start w zaledwie cztery sekundy. System zapobiegania smugom oraz funkcje wykrywania pobrania wielu arkuszy i eliminacji pustych stron jeszcze bardziej przyspieszają realizację zadań i poprawiają wydajność skanowania. Urządzenie gwarantuje również szeroki wybór wbudowanych opcji wykańczania, co pozwala oszczędzić czas poświęcany na odpowiednie przygotowanie dokumentów.

Drukarka Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800 została zaprojektowana tak, aby wspierać biznes, napędzać cyfrową transformację. Zobacz więcej.

Cyfryzacja jest podstawą tego, aby pracownicy w realiach pracy hybrydowej mogli się wzajemnie łatwo łączyć i współpracować. imageRUNNER ADVANCE DX C5800 to urządzenie szczególnie istotne dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją cyfrową transformację. Jako centrum firmowej digitalizacji, pozwala przedsiębiorstwom w prosty sposób wprowadzać dokumenty do cyfrowego obiegu.

Dzięki wbudowanym opcjom łączności (to m.in. integracja z rozwiązaniami chmurowymi, takimi jak Dropbox czy OneDrive), dokumenty można edytować i udostępniać współpracownikom z dowolnego miejsca. uniFLOW Online, oprogramowanie chmurowe Canon, oferuje zintegrowaną platformę łączącą wszystkie miejsca pracy, dzięki której przedsiębiorstwa mogą wydajnie zarządzać swoimi maszynami. Platforma oferuje wygodne śledzenie kosztów, bezpieczne skanowanie i rozbudowaną ochronę urządzeń. Użytkownicy z dostępem do aktualizacji uniFLOW Online mogą korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, takich jak Asystent Archiwizacji, który pozwala pozyskiwać informacje z papierowych dokumentów i wprowadzać je bezpośrednio do procesów realizowanych w organizacji.

Ostatnie 12 miesięcy to ogromne zmiany w trybach pracy i w wymaganiach technologicznych firm. Hybrydowe modele pracy, choć istniały już wcześniej, znacznie się dziś rozwinęły. Mając to na względzie, rozwijamy technologię i poszerzamy nasze portfolio, co pozwala nam odpowiadać na wymagania klientów dotyczące obiegu dokumentów. Wspieramy naszych klientów, biorąc pod uwagę ich zmieniające się potrzeby – dzięki cyfrowej transformacji, jaką umożliwia imageRUNNER ADVANCE DX C5800, dużo prostsze staje się łączenie pracowników pracujących w różnych miejscach

mówi Hiro Imamura, vice president marketing w dziale Document Solutions Group w Canon Europe

Hiro Imamura dodaje: „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, przedsiębiorstwa potrzebują, żeby ich pracownicy mogli digitalizować dokumenty szybko i wydajnie, a także by byli w stanie uzyskać dostęp do nich z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Biorąc pod uwagę dzisiejsze tendencje, jesteśmy przekonani, że pomagamy naszym klientom w utrzymaniu ich biznesu i zaadaptowaniu się do wymagań dzisiejszej pracy w modelu hybrydowym”.

Specyfikacja techniczna – imageRUNNER ADVANCE DX C5800

 • Druk do 70 stron A4 na minutę (jednostronnie)
 • Skan do 270 obrazów A4 na minutę (300 dpi duplex)
 • uniFLOW Online Express w standardzie
 • 10.1-calowy w pełni cyfrowy wyświetlacz dotykowy
 • Udoskonalona obsługa materiałów, pozwalająca na szybki druk mniejszych formatów papieru, takich jak A5
 • Skanowanie, wyszukiwanie i zapisywanie w OneDrive, SharePoint, Concur i Dropbox
 • 360° security z McAfee Embedded Control software
 • TPM 2.0 gwarantujące jeszcze bezpieczniejsze technologie szyfrowania
 • Ciche działanie automatycznego podajnika dokumentów
 • Nawet o 18 proc. mniejsza produkcja CO2 w ciągu życia urządzenia
 • Zużycie energii o 15 proc. niższe w porównaniu do poprzedniego modelu
 • Eko-zszywanie do 10 kartek