logo
Drukarki Brother InkBenefit Plus - Nowosciproduktowe.pl

Drukarki Brother InkBenefit Plus z systemem wbudowanych pojemników do napełniania tuszem


05-05-2021| 11:49| Źródło: Brother| Fot: Brother

Brother zaktualizował swoje portfolio o nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne, które oferują duże możliwości i wysoką wydajność. Drukarki Brother InkBenefit Plus z systemem uzupełniania zbiorników z atramentem pozwalają na wydruk nawet 15 000 stron w kolorze czarnym.


Drukarki Brother InkBenefit Plus to siedem nowych urządzeń, które charakteryzują się wysoką prędkością druku zbliżoną do domowych kolorowych urządzeń laserowych. Kompaktowe modele DCP-T220, DCP-T420W i DCP-T425W drukują 16 obrazów na minutę w czerni i 9 obrazów na minutę w kolorze. Posiadające wyświetlacz DCP-T520W, DCP-T525W, wydrukują w minutę 17 obrazów w czerni oraz 9,5 obraza w kolorze. W najwyższych modelach z serii DCP-T720DW i MFC-T920DW prędkość w czerni i bieli będzie taka sama, natomiast zmniejszy się znacznie czas oczekiwania na kolorowe wydruki, urządzenia pozwalają na wygenerowanie prawie 16,5 obrazów na minutę.

Każde urządzenie z tej serii wyposażono w łatwy w obsłudze system zbiorników z atramentem o wysokiej wydajności. Wszystkie urządzenia są wyposażone w cztery butelki z atramentem o dużej pojemności, przy czym urządzenia MFC-T920DW, DCP-T720DW, DCP-T525W i DCP-T520W zostały wyposażone w dodatkowe opakowanie czarnego atramentu pozwalające na wydrukowanie do 15 000 stron. Wszystkie modele z serii posiadają zamkniętą kasetę na papier mieszczącą do 150 arkuszy oraz dodatkowy podajnik na papier innego formatu lub typu. W MFC-T920DW jest to podajnik wielofunkcyjny na 80 arkuszy, pozostałe modele są wyposażone w podajnik ręczny na 1 arkusz.

W odpowiedzi na potrzeby konsumentów wprowadziliśmy do portfolio Brother nową linię kompaktowych urządzeń InkBenefit Plus, które sprawdzą się w każdym domowym biurze…

komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

Drukarki zostały wyposażone w przydatne funkcje ułatwiające obsługę, a dzięki dużym pojemnikom z atramentem, pozwalają na zmniejszenie kosztów wydruków – dodaje Katarzyna Idzkiewicz.

Nowe urządzenia atramentowe oferują szereg funkcji i rozwiązań, między innymi, szybkie i bezpieczne drukowanie bez konieczności podłączania kablem z laptopem. Łączność bezprzewodowa w najnowszej serii InkBenefit Plus ułatwia dostęp do urządzenia innym użytkownikom, pozwala także na bezpośredni druk z telefonu komórkowego lub tabletu – dzięki temu drukowanie jest o wiele prostsze. Wszystkie bezprzewodowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z nowej serii InkBenefit Plus umożliwiają druk za pomocą rozwiązania Email Print, dzięki któremu użytkownik może wysyłać wydruki do urządzenia, nie będąc w tej samej sieci bezprzewodowej. Wybrane modele są kompatybilne z technologią Apple AirPrint (DCP-T520W, DC-T525W, DCP-T720DW, MFC-T920DW) lub autorskim rozwiązaniem Brother Web Connect (MFC-T920DW), które umożliwia skanowanie plików bezpośrednio do Dropbox, Google Drive, Evernote, Box, OneNote czy OneDrive.

„Modele DCP-T720DW i MFC-T920DW posiadają funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, dzięki czemu użytkownik może nie tylko oszczędzać czas, ale również zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Dodatkowo są one wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy, co zwiększą wygodę i przyspiesza procesy skanowania oraz kopiowania” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, Senior Marketing Coordinator w firmie Brother Polska. Urządzenia Brother z serii InkBenefit Plus są objęte 3-letnią gwarancją po rejestracji produktów na stronie producenta.