logo
Etykiety Brother dlla elektryków

Etykiety Brother z serii Pro z samolaminującą taśmą dedykowane profesjonalistom


27-10-2020| 09:45| Źródło: Brother| Fot: Brother

Brother wprowadza do swojego portfolio etykiety Pro, która sprawi, że znakowanie będzie trwałe, elastyczne i ekonomiczne. Seria dedykowana jest elektrykom, inżynierom infrastruktury sieciowej i osobom pracującym w branży przemysłowej.


Etykiety Brother z serii Pro powstały z wytrzymałych i trwałych materiałów oraz profesjonalnych klejów, co zapewnia niezawodne rozwiązanie do etykietowania nawet w najbardziej wymagających środowiskach. Dodatkowo asortyment linii Pro Tape obejmuje siedem typów taśm w różnych szerokościach i kombinacjach kolorystycznych:

  • Taśma samolaminująca umożliwia zabezpieczenie zadrukowanych etykiet i trwałą ochronę dzięki warstwie laminatu. Idealna do przewodów, w tym CAT6A
  • Mocno klejąca taśma laminowana przeznaczona do gładkich, chropowatych lub malowanych proszkowo powierzchni,
  • Elastyczna, laminowana taśma identyfikacyjna Flexi ID stworzona do owijania i oznaczania przewodów,
  • Rurka termokurczliwa ze specjalnej nieprzylepnej taśmy, która po obkurczeniu przylega do kabla,
  • Laminowana taśma zabezpieczająca (plomba) dla dodatkowej ochrony, wyraźnie wskazująca czy etykieta została naruszona i uniemożliwiająca jej ponowne naklejenie,
  • Taśma kalkowa dedykowana branży przemysłowej, posiada termoczułą warstwę, która maskuje tusz lub specjalne płyny do bezpośredniego znakowania części.

Etykiety Brother serii Pro przeszły serie testów, które potwierdziły, że oznaczenia są trwałe. Nawet pod wpływem ścierania, działania środków chemicznych czy skrajnych temperatur pozostają czytelne.

Natomiast taśma samoprzylepna charakteryzuje się trzykrotnie większą wytrzymałością na powierzchniach chropowatych, w porównaniu do standardowej taśmy firmy Brother.

Natomiast lastyczna taśma identyfikacyjna i etykieta samolaminująca posiadają specjalnie opracowany klej do bezpiecznego owijania wokół zakrzywionych powierzchni o minimalnej średnicy 3 mm. Ponadto rurka termokurczliwa posiada certyfikat UL224 jako komponent zgodny z normą VW-1. Produkty serii spełniają wymagania przepisów dotyczących okablowania dla elektryków oraz norm ISO/IEC 14763-2 i ANSI/TIA-606-C dla inżynierów infrastruktury sieciowej. Etykiety Brother dla elektryków.

Etykiety Brother dla elektryków