logo
Kuchnie świata Auchan - Nowosciproduktowe.pl-1

Festiwal Egzotyczne Kuchnie Świata w Auchan


28-01-2021| 11:25| Źródło: Auchan| Fot: Auchan

Egzotyczne Kuchnie Świata to najnowsza inicjatywa Auchan Retail Polska, która ma na celu promocję produktów spożywczych pochodzących z różnych stron świata. Akcja wpisuje się w nową strategię Auchan 2022, która zakłada m.in. budowę odpowiedzialnej i wyjątkowej oferty produktowej dopasowanej do różnorodnych smaków, potrzeb i oczekiwań konsumentów.


Celem akcji Egzotyczne Kuchnie Świata jest również rozbudzanie pasji do dobrego jedzenia, poznawania nowych egzotycznych potraw i smaków. Akcja odbędzie się w dniach 28.01-03.02.2021 r. w hiper- i supermarketach Auchan w całej Polsce.

W ramach festiwalu Egzotyczne kuchnie świata na klientów Auchan, przez cały tydzień czekać będzie szeroki wybór artykułów azjatyckich, charakterystycznych m.in. dla kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej czy koreańskiej. Specjalne produkty spożywcze znajdą również miłośnicy kuchni meksykańskiej, marokańskiej a także hiszpańskiej. W tematycznej gazetce kupujący znajdą również przepisy na przygotowanie egzotycznych dań.

Polscy konsumenci znają, lubią i cenią międzynarodową kuchnię. Coraz chętniej sięgają po dania z różnych stron świata. W centrum naszej uwagi jest zawsze klient i jego potrzeby. Mając to na uwadze, oferujemy produkty dobre i zdrowe starając się równocześnie, jako pasjonaci dobrego jedzenia, rozbudzać zamiłowanie do poznawania nowych smaków i zdobywania nowych doświadczeń kulinarnych. Mamy nadzieję, że nasi klienci docenią różnorodność oferty i każdy znajdzie produkty odpowiednie dla siebie – mówi Radosław Dac Dyrektor Produktów Auchan Retail Polska.

Oferta Egzotyczne kuchnie świata zawiera zarówno dania gotowe, jak też półprodukty i artykuły potrzebne do samodzielnego przyrządzenia potraw. Na uwagę zasługuje bardzo szeroki wybór krewetek do kupienia w ramach Festiwalu krewetek, w tym krewetki świeże i mrożone w cenie niższej nawet o 20%, a także egzotyczne smakołyki, takie jak desery tureckie Lokum oraz chałwa w trzech smakach.

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.