logo
Frytki-McCain-nowosciproduktowe.pl

Frytki McCain w trzech stylowych odsłonach


20-11-2020| 01:40| Źródło: McCain | Fot: McCain

Frytki są znanym i uwielbianym na całym świecie daniem. Za sprawą popularnego trendu Streetfood, stały się jeszcze bardziej modne i doceniane. Śledząc na bieżąco oczekiwania konsumentów, McCain wprowadza na rynek coraz inne nowości, by zaspokoić najbardziej wymagających miłośników frytek.

Najnowsze w ofercie McCain frytki Crispers, są gwarancją unikalnych doznań smakowych i nowych okazji do konsumpcji. Cięte z całych ziemniaków w unikalny kształt litery V, karbowane i z ziemniaczaną skórką, a do tego super chrupiące dzięki nowoczesnej recepturze, doskonale wprowadzają w atmosferę Streetfood! Frytki CRISPERS idealnie nadają się do stylowego podawania solo, z sosami lub dipami, w rożku, na talerzu, bądź jako dodatek do wykwintnego dania głównego. Przyjmij zaproszenie do ulicznej gastronomii u Ciebie w domu i przekonaj się, jak pyszny i stylowy może być domowy Streetfood z nowymi frytkami CRISPERS od McCain.

Streetfood w domu? Z CRISPERS jak najbardziej!

Jeżeli lubisz dobre jedzenie, cenisz wyjątkowe doznania kulinarne i chętnie próbujesz nowych potraw, to frytki McCain CRISPERS są idealne właśnie dla Ciebie! Oryginalny kształt litery V, karbowane cięcie, ekstra chrupkość i wspaniały ziemniaczany smak, czynią z tych wyjątkowych frytek prawdziwy streetfoodowy przysmak. Komponuj, próbuj i chrup

Dzięki innowacyjnej recepturze, frytki CRISPERS w kształcie litery V pozostają ekstra chrupiące. Przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych ziemniaków najwyższej jakości, gwarantują pierwszorzędną jakość McCain.

Frytki Crispers posiadają Certyfikat Europejskiej Unii Wegetariańskiej.

Przedstaw CRISPERS swoim przyjaciołom

Stwórz atmosferę streetfood u siebie w domu i przygotuj nowe frytki McCain CRISPERS dla swoich przyjaciół. Jest dużo możliwości podawania potraw, a z CRISPERS to będzie naprawdę łatwe. Uruchom kreatywność, zaangażuj przyjaciół i przygotujcie różne dipy. Dzięki frytkom CRISPERS od McCain, zwyczajne spotkanie w Twoim domu może zamienić się w wyjątkowe doznanie kulinarne, niczym z ulubionej restauracji czy pubu.

NASZA PROPOZYCJA: Frytki McCain CRISPERS polecamy przygotować w piekarniku. Wystarczy wysypać je na blachę i bez dodawania oleju upiec zgodnie z przepisem, znajdującym się na opakowaniu.

Sugerowana cena: 8,99 zł/500 g