logo
Głośnik Sony XB13 - Nowosciproduktowe.pl-1

Głośnik Sony EXTRA BASS™ — SRS-XB13 z naprawdę mocnym dźwiękiem


19-03-2021| 12:25| Źródło: Sony| Fot: Sony

Głośnik Sony XB13 ma wytrzymałą obudowę i mimo małych wymiarów zapewnia mocny dźwięk w każdym miejscu. Jest dostarczany z wielofunkcyjnym paskiem do zawieszenia na plecaku, na nadgarstku, a nawet pod parasolem na plaży.


Miniaturowy głośnik Sony XB13 zaskakuje mocnym brzmieniem, zapewnianym przez technologię EXTRA BASSTM i procesor Sound Diffusion Processor. Technologia EXTRA BASSTM, oparta na połączeniu membrany biernej z pełnozakresowym głośnikiem, wzbogaca tony niskie i wzmacnia bas. Cyfrowy procesor Sound Diffusion Processor rozszerza natomiast zasięg emisji. Łącząc bezprzewodowo dwa głośniki XB13, można uzyskać mocniejszy, donośniejszy dźwięk z efektem stereo. Jeśli głośnik Sony ma być umieszczony wysoko, można obrócić go ku dołowi, kierując dźwięk prosto w stronę słuchaczy. Urządzenie jest na tyle małe, że można je zabierać wszędzie, by nie rozstawać się z ulubionymi nagraniami.

Mocny i wytrzymały głośnik Sony XB13 będzie doskonałym towarzyszem przygód. Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP67 oznacza możliwość zabrania głośnika na basen, do parku i na długi spacer. Całkowicie naładowany akumulator wystarcza nawet na 16 godzin słuchania. Ponieważ o ilości pozostałej energii informuje wskaźnik na telefonie, nie trzeba zgadywać, jak długo będzie jeszcze grała muzyka.

Głośnik Sony XB13 ma wbudowany mikrofon, który pozwala wygodnie rozmawiać przez telefon w domu i na dworze. Najnowsza technologia Bluetooth® w głośniku XB13 eliminuje potrzebę używania kabli i skomplikowanego konfigurowania połączeń — zamiast tego można po prostu włączyć muzykę. Z kolei dzięki technologii Google[4] Fast Pair podłączanie zgodnych smartfonów i tabletów z systemem AndroidTM trwa dosłownie sekundy. Wystarczy włączyć głośnik, a znajdujący się w pobliżu smartfon sam zaproponuje połączenie, pozwalając natychmiast rozpocząć odtwarzanie muzyki.

Do ładowania głośnika XB13 służy łącze USB Type-C. Urządzenie jest dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej, brązowoszarej, koralowej, szarobłękitnej i cytrynowej. Głośnik Sony SRS-XB13 będzie można nabyć od kwietnia 2021 r.


Tagi: