logo
Hario V-60 - metalowy dripper do kawy - Nowosciproduktowe.pl

Dripper do kawy Hario V60-01 – metalowy z podstawką


24-08-2020| 01:01

Kiedy mówimy o alternatywnych metodach parzenia kawy nie możemy pominąć Hario V-60. Ten japoński dripper do kawy pozwala wydobywać z niej to co najlepsze, w prosty i efektowny sposób.


Nowy, metalowy dripper do kawy z podstawką to kolejna wersja od Hario V-60. Ten model pozwala na przygotowanie twojego ulubionego naparu bez używania papierowych filtrów! Specjalne podwójne ścianki uniemożliwiają przedostawanie się fusom, przy czym na zewnętrznej stronie drippera zbierają się kawowe olejki, które nadają naparowi głębokiego aromatu.

Świetnie sprawdzi się w podróży. Jest lekki i trudno go zniszczyć ze względu na materiał z jakiego został wykonany. Nie musimy też zabierać ze sobą papierowych filtrów!

Jedyne czego potrzebujemy do przygotowania wyśmienitej kawy to świeżo mielona kawa wysokiej jakości, ulubiony kubek lub serwer oraz waga. Dripper stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3-4 minuty. Dokładne instrukcje oraz porady dotyczące parzenia kawy za pomocą drippera znajdziecie blogu marki.

Hario w tłumaczeniu oznacza „Król Szkła,” co doskonale odzwierciedla dobytek firmy. Marka została założona w 1921 roku i od tego czasu tworzy najwyższej jakości produkty ze szkła, ceramiki i metalu. Proces produkcji odbywa się w Japonii, przy zachowaniu dbałości o środowisko.


Tagi: