logo
Dr witt, isotonic-TOP

Isotonic Drink od DrWitt


04-08-2023| 08:00| Źródło: DrWitt| Fot: DrWitt

DrWitt Isotonic Drink – najnowsza propozycja marki DrWitt właśnie weszła na rynek. Aż 4 warianty smakowe, bez konserwantów, za to z dodatkiem witamin i minerałów, to doskonały sposób na poprawę poziomu nawodnienia i wsparcie organizmu – nie tylko w trakcie wysiłku.


W lipcu, DrWitt poszerzył swoją ofertę produktów funkcjonalnych o nowości: napój izotoniczny. Isotonic Drink od DrWitt został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz wszystkich, którzy cenią funkcjonalne rozwiązania w codziennych produktach. Napoje izotoniczne DrWitt nie zawierają konserwantów, są za to bogate w witaminy i minerały odpowiadając tym samym na potrzebę konsumentów zwracających uwagę na skład produktów. Dodatkowo, wyjątkowy design opakowania zwiększa atrakcyjność DrWitt Isotonic Drink, a idealnie dopasowana do uchwytu rowerowego butelka jest wygodnym wyróżnikiem produktu.

Nowość jest dostępna w 4 wariantach smakowych: multifruit, lemon, red orange, cactus.

DrWitt to jedna z najsilniejszych marek napojowych w Polsce – od kilkudziesięciu lat oferuje napoje wzbogacane witaminami i minerałami. To oferta produktów kierowanych do konsumentów, dla których ważny jest zdrowy styl życia. Zawierają one witaminy, minerały i inne dodatki funkcjonalne, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Obok dobrze wszystkim znanych napojów w butelce o pojemności 1L, marka oferuje także linię wód witaminowych o właściwościach izotonicznych: DrWitt Iso Vitamin Water.