logo
Rozgrzewające sery_Istne serowe szaleństwo w KFC

Istne serrrowe szaleństwo powraca do KFC!


19-01-2021| 01:35| Źródło: KFC| Fot: KFC

Zimno i pada śnieg? Bestia ze wschodu zmroziła Wasze policzki? Potrzebujecie solidnej porcji energii, by przetrwać największe chłody? W taką pogodę nie ma nic lepszego niż zjeść coś soczystego i rozgrzewającego z KFC. A jak jest jeszcze pełne smakowitego cheddara, to już nie lada gratka.


Wraz z promocją „Rozgrzewające sery” do KFC powraca prawdziwa serowa uczta! Nie będziecie mogli się jej oprzeć! Przyszła wreszcie tak wyczekiwana przez wielu z nas zima. Po sankach, długim spacerze, bitwie na śnieżki czy po morsowaniu idealnie sprawdzą się soczysty kurczak z KFC w jedynej w swoim rodzaju, sekretnej panierce i przepysznym serem. I to nie lada ser – a esencjonalny i aromatyczny cheddar, który nadaje potrawom niezwykłej głębi. Nic dziwnego, że na całym świecie tak chętnie po niego sięgamy.

Serowy Grander czy Wrapper? A może legendarne serowe Qurrito serwowane wyłącznie w sieci KFC? Nie ważne co wybierzecie – możecie być pewni, że każde z tych dań będzie ucztą dla waszego podniebienia, a delikatnie pikantny smak kurczaka KFC rozgrzeje wasze zmysły. To jeszcze nie wszystko. W zimowej ofercie KFC znajdziecie również gorące frytki Kentucky Fries serwowane z sosem Cheddar i boczkiem.

Promocja „Rozgrzewające sery” jest już dostępna we wszystkich restauracjach KFC na terenie całego kraju – zarówno na wynos, w dostawie jak i przez okienko Drive Thru. Można również łatwo i bezpiecznie złożyć zamówienie wcześniej przez aplikację KFC Collect, a następnie odebrać o dogodnej porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking Pickup” – otrzymać zamówienie prosto do samochodu. To co, idziemy korzystać z uroków zimy, a potem zamawiamy rozgrzewające KFC do domu?


KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 25 000 restauracji sieci w ponad 155 krajach na całym świecie. W Polsce marka należy do holdingu AmRest – największego, niezależnego operatora sieci restauracji w Europie Środkowej i Wschodniej – który zarządza obecnie siecią prawie 280 restauracji w naszym kraju.


Tagi: