logo
McDonald’s - Nowosciproduktowe.pl

Jajecznica w McDonald’s idealna na wynos!


16-04-2021| 12:30| Źródło: McDonald’s| Fot: McDonald’s

Śniadanie to zdecydowanie najważniejszy posiłek całego dnia. Powinno dawać energię, być pożywne, a w tym wszystkim także lekkie. Od dziś w ofercie śniadaniowej McDonald’s dostępna jest kultowa pozycja w nowym wydaniu – jajecznica zawinięta w McWrapa. To idealna i wygodna opcja na wynos, zwłaszcza dla zabieganych o poranku osób. Nowa linia dostępna będzie we wszystkich restauracjach, w których obowiązuje oferta śniadaniowa – od poniedziałku do piątku do godziny 10:30 i w weekendy do 11:00.


Sieć restauracji McDonald’s w odpowiedzi na potrzeby konsumentów stawia na uwielbiany przez wszystkich poranny klasyk. 14 kwietnia do oferty śniadaniowej została wprowadzona jajecznica. Usmażone świeże jaja, zawinięte w pszennej tortilli, z dodatkiem chrupiących warzyw: czerwonej papryki, liści aromatycznej rukoli, kawałów soczystego pomidora i plasterków czerwonej cebuli. Produkt dostępny jest w trzech wariantach smakowych: z bekonem, wieprzowiną lub w opcji dla wegetarian – z pieczarkami. Dzięki poręcznej tortilli, jajecznica z McDonald’s jest idealną opcją na pożywne i lekkie śniadanie na wynos.

Rozszerzeniu oferty śniadaniowej o McWrap z jajecznicą towarzyszy kampania marketingowa z udziałem dobrze znanej postaci. Pracownik McDonald’s o pseudonimie Babcia powraca, by przypomnieć wszystkim, że dobre śniadanie to podstawa, szczególnie gdy czeka nas pracowity dzień. „Gdy poranek zabiegany, jajeczniczkę chwyć kochany” – przekonuje Babcia w najnowszym spocie dostępnym na kanale YT marki.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 460 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 27 000 osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez ponad 70 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.