logo
Kino domowe Sony HT-S40R - Nowosciproduktowe.pl-1

Kino domowe Sony – pierwszorzędny dźwięk


17-03-2021| 11:35| Źródło: Sony| Fot: Sony

Dzięki połączeniu soundbara, subwoofera i bezprzewodowych tylnych głośników, kino domowe Sony wypełnia pomieszczenie fantastycznym w odbiorze, dynamicznym dźwiękiem.


Kino domowe Sony HT-S40R ma aż 600 watów mocy. Pozwala słuchać prawdziwego 5.1-kanałowego dźwięku przestrzennego z technologią Dolby Audio, która przenosi widza w sam środek akcji. Oglądając nowe seriale lub ulubione klasyki, można usłyszeć najdrobniejsze detale dźwięku, pomagające ożywić każdą scenę.

Nowe kino domowe Sony HT-S40R pomaga zmniejszyć liczbę kabli w kinie domowym. Bezprzewodowy wzmacniacz dźwięku docierającego do tylnych głośników eliminuje przewody ciągnące się przez cały salon, dzięki czemu uzyskanie kinowego brzmienia nie wiąże się z bałaganem ani skomplikowanymi połączeniami. Aby w salonie było jeszcze mniej kabli, zestaw może bezprzewodowo odbierać dźwięk z telewizorów Sony BRAVIA wyposażonych w funkcję bezprzewodowego połączenia z telewizorem.

Zestaw HT-S40R wspaniale odtwarza nie tylko ścieżki dźwiękowe do filmów, lecz także muzykę. Nagrania ze smartfona można przesyłać bezprzewodowym łączem Bluetooth®. Urządzenie jest również wyposażone w port USB do odtwarzania muzyki z urządzeń USB. Projektanci zestawu HT-S40R wiele uwagi poświęcili kwestii designu. Smukły, kompaktowy soundbar, nierzucający się w oczy subwoofer i bezprzewodowe tylne głośniki idealnie uzupełnią telewizor BRAVIA i wyposażenie domowego salonu. Soundbar i tylne głośniki są przystosowane do montażu na ścianie, podobnie jak bezprzewodowy wzmacniacz, który można także położyć na stole lub półce.

Kino domowe Sony HT-S40R

Kino domowe Sony HT-S40R jest gotowy do użytku niemal od razu po rozpakowaniu — trzeba jedynie połączyć dostarczonymi przewodami soundbar z subwooferem i tylne głośniki z bezprzewodowym wzmacniaczem, a ponadto subwoofer z telewizorem. Potem pozostaje wygodnie usiąść i relaksować przy prawdziwym 5.1-kanałowym dźwięku przestrzennym. Wyposażenie zestawu obejmuje złącze HDMI ARC oraz wejście optyczne i analogowe.

Dobór brzmienia do oglądanego lub słuchanego materiału umożliwiają cztery tryby dźwięku: Kino, Muzyka, Standardowy i Automatyczny. Dostępne są także tryby Noc i Głos. Aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia, można wyregulować głośność subwoofera. Zestaw HT-S40R będzie można nabyć od maja 2021 r.