logo

Letni konkurs z Insalatissime Rio Mare


19-06-2023| 04:16| Źródło: Rio Mare| Fot: Rio Mare

19 czerwca startuje konkurs konsumencki marki Rio Mare, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Przez cały okres letni, marka, będzie prowadziła intensywne działania komunikacyjne, koncentrując się na unikatowych cechach produktów – sałatek z tuńczykiem. Obecnie, w największych stacjach telewizyjnych i w digitalu, trwa kampania reklamowa – maj-czerwiec, a kolejna przewidziana jest na okres sierpień-wrzesień. Planowane są również działania komunikacyjne w sklepach.


Sałatki Insalatissime Rio Mare to aż siedem niezwykłych kompozycji, łączących niepowtarzalny smak tuńczyka Rio Mare ze świeżymi warzywami i zbożami, które tworzą szybki i zbilansowany posiłek. To doskonała propozycja, gdy potrzebujemy szybko zjeść coś pożywnego i smacznego. Idealna na śniadanie, lekki lunch, przekąskę czy kolację. Dzięki wygodnemu opakowaniu, gwarantującemu świeżość i wyborny smak, sałatki możemy zjeść w dowolnym miejscu i momencie – zarówno w domu, jak i w biurze, na wakacjach, na pikniku, podczas spotkania ze znajomymi, czy jako przekąskę podczas oglądania ulubionego serialu. Insalatissime Rio Mare nie zawierają ponadto żadnych dodatków konserwujących.

Weź udział w konkursie i zgarnij nagrody! Konkurs konsumencki z sałatkami Insalatissime Rio Mare potrwa do 17 lipca br. Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić przynajmniej jedną sałatkę z tuńczykiem Insalatissime, zarejestrować paragon na stronie www.konkursriomare.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Na zwycięzców czeka aż 15 voucherów o wartości 4500 zł każdy na aktywny wyjazd ze Slowhop a także 30 zestawów Insalatissime Rio Mare. Poznaj całe portfolio pysznych sałatek Insalatissime z tuńczykiem Rio Mare:

Sałatka meksykańska z tuńczykiem 160 g

Niepowtarzalny smak tuńczyka Rio Mare umiejętnie połączony z aromatycznymi warzywami w meksykańskim stylu. Sałatka meksykańska z tuńczykiem jest idealna dla tych, którzy lubią wyraziste i pikantne smaki. Smak tuńczyka doskonale podkreślają warzywa i przyprawy. Cena sugerowana: 14,99 zł.

Sałatka z kuskusem i tuńczykiem 160 g

Niepowtarzalny smak tuńczyka Rio Mare połączony z aromatycznymi warzywami oraz smacznymi zbożami. Sałatka z kuskusem i tuńczykiem jest idealna dla tych, którzy lubią zaskakujące smaki, ponieważ słodki i egzotyczny aromat kuskusu połączony z tuńczykiem i warzywami jest dobrym, tradycyjnym połączeniem w kuchni śródziemnomorskiej. Cena sugerowana: 14,99 zł.

Sałatka z kukurydzą i tuńczykiem 160 g

Niepowtarzalny smak tuńczyka Rio Mare połączony z aromatycznymi warzywami – słodką kukurydzą, marchewką i groszkiem. Sałatka z kukurydzą i tuńczykiem jest idealna dla tych, którzy lubią delikatne smaki. Wyraźne walory smakowe tuńczyka doskonale komponują się ze słodkością kukurydzy, marchewki i groszku. Cena sugerowana: 14,99 zł.

Sałatka teksańska z tuńczykiem 160 g

Niepowtarzalny smak tuńczyka Rio Mare umiejętnie połączony z aromatycznymi warzywami, a w niektórych przepisach także ze smacznymi zbożami. Sałatka inspirowana kuchnią teksańską jest idealna dla miłośników charakterystycznych smaków. Delikatne mięso z tuńczyka połączone jest z ryżem, warzywami i przyprawami. Cena sugerowana: 14,99 zł.

Sałatka z soczewicą i tuńczykiem 160 g

Wyjątkowy smak tuńczyka Rio Mare doskonale komponuje się z soczewicą, żółtą i pomarańczową marchewką, pomidorkami koktajlowymi oraz odrobiną tymianku i pieprzu. Połącz Insalatissime Rio Mare z gotowaną fasolką szparagową i pomidorkami cherry. Spróbuj też położyć na liściach młodego szpinaku, z dodatkiem plasterków pomarańczy. Cena sugerowana: 14,99 zł.

Sałatka z ciecierzycą i tuńczykiem 160 g

Wypróbuj sałatkę Insalatissime Rio Mare z ciecierzycą, idealną dla tych, którzy lubią jeść smaczne i zbilansowane danie gotowe od razu. Wyjątkowy smak tuńczyka Rio Mare doskonale komponuje się z ciecierzycą, żółtą i pomarańczową marchewką oraz cukinią, tworząc pyszny i bogaty w składniki odżywcze posiłek. Cena sugerowana: 14,99 zł.

Sałatka z komosą ryżową i tuńczykiem 160 g

Sałatka z komosą ryżową i tuńczykiem łączy w sobie delikatne kawałki najlepszego tuńczyka Rio Mare z warzywami (ciecierzycą, marchewką i zieloną fasolką) oraz przyprawami. Nowy Ten wariant tuńczyka i komosy ryżowej jest idealny dla miłośników delikatnego i lekkiego smaku, w którym smak tuńczyka doskonale łączy się z warzywami i komosą ryżową. Cena sugerowana: 14,99 zł.