logo
Haribo - Nowosciproduktowe.pl

Loteria promocyjna HARIBO „Słuchaj z radością”


11-05-2021| 02:14| Źródło: Haribo| Fot: Haribo

W dniach od 1 maja do 30 czerwca 2021 HARIBO organizuje loterię „Słuchaj z radością”, w której do wygrania jest ponad 1000 nagród muzycznych oraz nagroda główna – 30 000 zł. Zakup promocyjny obejmuje wszystkie produkty HARIBO, a prosty mechanizm loterii i atrakcyjne nagrody gwarantują doskonałą zabawę.


Loteria HARIBO „Słuchaj z radością” wpisuje się w koncepcję komunikacyjną marki na 2021 rok, która prowadzona jest pod hasłem #zradością. Komunikacja ta jest ściśle związana z motto HARIBO: „Smak radości dla dzieci i dorosłych” i opiera się na wyjątkowych emocjach oraz niezwykłych doświadczeniach, które towarzyszą nam, kiedy sięgamy po żelki HARIBO – to radość spożywania i dzielenia się z bliskimi. Działania podejmowane przez HARIBO pod hasłem #zradością mają także na celu pokazanie HARIBO jako marki podążającej za trendami, będącej blisko konsumentów i odpowiadającej na ich potrzeby.

Mechanika akcji jest prosta i nie wymaga dużego zaangażowania konsumentów. Aby wziąć udział w loterii „Słuchaj z radością” należy w dniach od 1 maja do 30 czerwca br. zakupić jeden, dowolny produkt HARIBO, zachować dowód zakupu, a następnie zarejestrować go na stronie www.sluchajzradoscia.pl i czekać na natychmiastową informację o wygranej! Wśród nagród znajduje się 500 kodów dostępu na 60 dni do platformy TIDAL, 400 głośników JBL i 150 bezprzewodowych słuchawek JBL. Dodatkowo, na koniec aktywacji, spośród wszystkich zgłoszeń wylosowane zostanie jedno, któremu przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 30 000 zł.
Radość dzielenia się

Loteria „Słuchaj z radością” to doskonała okazja, by sięgnąć po nowości, które marka wprowadziła w tym roku. Jest smacznie i jeszcze bardziej różnorodnie. Spróbuj i podziel się z bliskimi!

HARIBO Wummis w kwaśnym wydaniu

Popularne żelki-dżdżownice teraz dostępne są także w nowej wersji. Kwaśna posypka dodała im charakteru! HARIBO Wummis Kwaśne nadal pozostają miękkie, owocowe i kolorowe, ale zyskały jeszcze ciekawszy smak. Teraz zaskoczą Cię na dłużej! Skosztuj z radością!

Miami Kwaśne – orzeźwiający smak, wegański skład

Smak radości dostępny jest teraz także w wersji wege. HARIBO Miami Kwaśne ucieszą nie tylko wegan, ale wszystkich wielbicieli słodkości . Te owocowe żelki mają formę tęczowych pasków w super kwaśnej posypce. Jesteś weganinem i uwielbiasz żelki? Wybierz Miami Kwaśne z certyfikatem VEGAN. Ciesz się wyjątkowym smakiem bez ograniczeń!

ARIBO Squidgies – prawdziwa radość dla dzieci i dorosłych!

Nowe żelki HARIBO Squidgies mają unikalny kształt zabawnych kosteczek. W jednym opakowaniu znajdziesz je w sześciu wariantach. To wyjątkowo smaczna ekipa! Miękka konsystencja i pyszne – owocowe oraz mleczne – smaki, dają jeszcze więcej radości! Ucieszą dużych i małych wielbicieli HARIBO.