logo

Ciastka proteinowe o prostym składzie!


29-05-2023| 12:00| Źródło: Wellbena| Fot: Wellbena

Produkty dostępne są w trzech smakach i nie zawierają dodatku cukru oraz konserwantów. Ciastka proteinowe stanowią idealną przekąskę dla osób aktywnych fizycznie, dbających o zdrowie.


Wysoka zawartość białka sprawia, że ciastka proteinowe są świetnym źródłem wartości odżywczych i doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. Produkty dostępne są w smakach: brownie, orzechowy oraz cookie. Ich prosty skład oraz brak dodatku cukru i konserwantów to gwarancja jakości i naturalnego smaku.

DOBRY SQUAD to marka, która od lat zyskuje uznanie wśród konsumentów. Firma Wellbena, będąca właścicielem marki DOBRY SQUAD, odznacza się dbałością o jakość swoich produktów oraz nowoczesnym podejściem do żywienia i stylu życia. Ciastka proteinowe marki DOBRY SQUAD to kolejny krok w kierunku zaspokojenia potrzeb wymagających klientów, którzy szukają zdrowych i smacznych przekąsek.

Nowe ciastka proteinowe marki DOBRY SQUAD są już dostępne w sklepie internetowym, a wkrótce będą dostępne w sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Warto sięgnąć po nie i przekonać się o ich wyjątkowym smaku.