logo
Mydła czyszczące Klareko - Nowosciproduktowe.pl

Mydła czyszczące Klareko


19-02-2021| 09:45| Źródło: Klareko| Fot: Klareko

Zero waste to trend, który skutecznie zadomowił się w naszej codzienności. Coraz częściej podchodzimy świadomie do kwestii środowiskowych, co przekłada się na wiele aspektów – staramy się nie marnować jedzenia, unikamy plastiku, przesiadamy się z samochodu na rower, a także sprzątamy w tym duchu. To trend, który warto kontynuować w trosce o naszą planetę! Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, na rynku pojawia się coraz więcej środków, które pozwalają z łatwością wprowadzać nam ekologiczne rozwiązania w naszych domach. W utrzymaniu nienagannej czystości pomogą mydła czyszczące Klareko.


Mydła czyszczące Klareko są nie tylko skuteczne, ekologiczne, ale również nie zajmują dużo miejsca na domowych półkach. Dzięki nim zadbasz o dom w duchu zero waste. Maturalne środki czystości marki KLAREKO są oparte na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach i wyłącznie ekologicznych składnikach, bezpiecznych dla ludzi i środowiska. Kostki czyszczące dostępne są w naturalnych opakowaniach, a w trosce o dobro naszej planety z opakowań zostały eliminowane także zbędne etykiety.

W kuchni niezawodne jest Zmywające GARmydło, czyli naturalne, roślinne mydło do mycia naczyń, które skutecznie usuwa tłuszcz i brud z naczyń. Używanie mydła jest banalnie proste – wystarczy potrzeć mydło wilgotną gąbką, szczoteczką, zmywakiem lub tym, czym myjesz naczynia. Już po chwili wytworzy się gęsta piana, która pozwoli z łatwością umyć naczynia. Opakowanie, w którym zamknięto mydło, zostało pozbawione wszelkich sztucznych materiałów, a jego skład jest przyjazny środowisku – nie zawiera ono parabenów i emulgatorów, wybielaczy, rozjaśniaczy, syntetycznych substancji nawilżających czy konserwantów.

Vege Mydło KLAREKO jest roślinnym mydłem hipoalergicznym, które zostało wyprodukowane według tradycyjnej receptury z najwyższej jakości substancji. Idealnie nadaje się do prania wszelkiego rodzaju tkanin, także dziecięcych. Mydło jest także odpowiednie do pielęgnacji skóry – nawet tej najwrażliwszej i ze skłonnościami do alergii. Do mydła dołączony został praktyczny sznurek z włókien roślinnych, który umożliwi jego zawieszenie tak, by zawsze było w zasięgu ręki. Woreczek, w który opakowano mydło, uszyty jest z materiału wtórnego i nie został poddany żadnej obróbce chemicznej ani termicznej. Idealnie nada się do przechowywania drobiazgów czy suszonych grzybów.

Odplamiające Mega Mydło roślinne doskonale sprawdzi się w praniu. To środek, który niezawodnie usuwa wszelkie plamy. Bez problemu rozprawi się zarówno z plamami po jedzeniu i napojach, jak i śladami po pudrach, fluidach, różach, cieniach, szminkach, tłustymi plamami nawet po smarach i olejach, śladami po trawie, zabrudzonymi kołnierzykami i mankietami, a także śladami po dezodorantach. Mydło przywraca także biel tkaninom, nie niszcząc przy tym kolorów. Używanie mydła jest dziecinnie proste – wystarczy zwilżyć zabrudzone miejsce i potrzeć mydłem, aż wytworzy się gęsta piana. Po usunięciu plamy, należy delikatnie przepłukać czyszczone miejsce.

Kostki czyszczące pomogą także w utrzymaniu higieny wszelkich akcesoriów do makijażu – tutaj doskonale sprawdzi się naturalne i delikatne Mydło Do Mycia Pędzli KLAREKO. Mydło o całkowicie bezpiecznej formule rewelacyjnie usuwa z pędzli wszelkie pozostałości po kosmetykach – nawet tych najtłustszych. Ponadto zapobiega sklejaniu się włosia, a dzięki specjalnie dobranym składnikom i procesowi wytwarzania ułatwia wysychanie pędzli zarówno naturalnych, jak i syntetycznych.