logo
odkurzacz LG CordZero ThinQ, nowosciproduktowe.pl

Najnowszy odkurzacz LG CordZero ThinQ z nową stacją ładowania


12-01-2021| 10:00| Źródło: LG Electronics| Fot: LG Electronics

Najnowszy odkurzacz LG CordZero ThinQ A9 Kompressor+ charakteryzuje się imponującą skutecznością odkurzania wszystkich rodzajów wykładzin i podłóg twardych, a ponadto jest wyposażone w nową stację ładowania, która automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i ładuje akumulator odkurzacza, zapewniając najwyższy komfort użytkowania i minimalizując ryzyko kontaktu z kurzem.Stacja ładowania pozwala na wyjątkowo efektywne wykorzystanie przestrzeni, ponieważ została zaprojektowana tak, aby pomieścić odkurzacz LG CordZeroThinQ A9 Kompressor+ wraz z zestawem sześciu akcesoriów i ssawek. W celu utrzymania estetyki i porządku, wewnątrz stacji ładowania można przechowywać ssawkę ze szczotką 2w1, ssawkę szczelinową oraz ssawkę dla posiadaczy zwierząt. Stacja ładowania jest wyposażona w wyświetlacz dotykowy umożliwiający łatwe modyfikowanie ustawień. Trzy kontrolki LED sygnalizują postęp ładowania, tryb czyszczenia zbiornika na kurz oraz konieczność wymiany worka na kurz. Ponadto, stacja ładowania ma przycisk pozwalający na ręczne włączanie czyszczenia zbiornika na kurz.

Dzięki automatycznemu systemowi usuwania kurzu, stacja ładowania sprawia, że opróżnianie zbiornika w odkurzaczu jest wygodne i bardziej higieniczne. Gdy odkurzacz LG CordZeroThinQ A9 Kompressor+ zostanie umieszczony w stacji ładowania, zawartość zbiornika na kurz jest automatycznie zasysana do worka na kurz i zanieczyszczenia. Gdy proces opróżniania się zakończy, ładowanie akumulatora odkurzacza umieszczonego w stacji ładowania jest kontynuowane.


Odkurzacz CordZero ThinQ A9 Kompressor+ oraz rewolucyjna stacja ładowania zapewniają nowy poziom higieny i wygody. To imponujące urządzenie do sprzątania jest wyrazem misji LG, polegającej na ochronie konsumentów oraz ich rodzin poprzez zapewnianie bardziej higienicznych warunków w domach.

Lyu Jae-cheol, prezes działu Home Appliance & Air Solution Company w firmie LG Electronics.

Odkurzacz LG CordZeroThinQ A9 Kompressor+ jest wyposażony w wymienne końcówki, dzięki którym można w klika sekund przygotować urządzenie do odkurzania albo do mycia podłóg. Szczotka Power Nozzle zbiera kurz z dywanów i podłóg twardych wykorzystując dużą siłę ssania, natomiast do mycia twardych podłóg na mokro świetnie sprawdzi się końcówka Power Mop. Do zwiększenia higieny oraz walorów użytkowych dwufunkcyjnego odkurzacza firmy LG przyczyniają się też: sterowanie jednym dotknięciem, dwa łatwe do wymiany zestawy akumulatorów oraz wyjmowane zmywalne filtry. Osoby, które już posiadają podstawową wersję odkurzacza LG CordZeroThinQ A9 mogą dokupić zestaw z Power Mop.