logo
perfumy-All-or-Nothing-Oriflame-nowosciproduktowe.pl-

Nowe perfumy All or Nothing w ofercie Oriflame


23-11-2020| 09:15| Źródło: Oriflame| Fot: Oriflame

Kobiety mają w sobie tę szczególną, wewnętrzną moc, która niezmiennie sprawia, że każda jest wyjątkowa. Codzienne stawianie czoła wyzwaniom, łączenie wielu obowiązków na raz, dbanie o siebie i bliskich – to wszystko zasługuje na podkreślenie kobiecej roli, również poprzez niebanalny zapach All or Nothing, dotrzymujący kroku, niezależnie od pory dnia.


Perfumy All or Nothing od Oriflame to kwintesencja kobiecości, uwypuklająca to, co najważniejsze – jej siłę. Pewne siebie i zmysłowe – takie właśnie są kobiety. Mogą stanąć przed każdym wyzwaniem z podniesioną głową, a towarzyszący im delikatny zapach luksusu All or Nothing jedynie wzmocni ich wewnętrzną moc i nieustępliwego ducha. Kompozycję zapachową, opartą na zniewalającej nucie wanilii pozyskiwanej z Madagaskaru, stworzono, aby każda z nas mogła poczuć się wyjątkowo i obudzić w sobie siłę do działania. W kompozycji znajdziemy również esencję soczystych malin, perfekcyjnie i orzeźwiająco współgrającą z egotycznym kwiatem wanilii.

Zapach cieszy najbardziej, gdy długo utrzymuje się na skórze. Oriflame, chcąc sprostać tym oczekiwaniom, w tworzeniu perfum All or Nothing wykorzystało wyjątkową technologię aktywowania powietrzem. Sprawia ona, że perfumy po aplikacji utrzymują się na skórze wyjątkowo długo, nie tracą przy tym swojej intensywności, idealnie wtapiając się w naskórek.


Perfumy All or Nothing to zapach stworzony specjalnie dla Oriflame przez mistrzynię perfumiarstwa, Nathalie Lorson, znaną ze swojego talentu i uznania w świecie wiodących domów mody. Jej kompozycje niezmiennie oznaczają najwyższą jakość i luksus. All or Nothing to uczta dla wszystkich zmysłów. Spryskana szyja i nadgarstki sprawią, że poczujemy delikatne muśnięcie na skórze, a piękny, designerski flakon w kolorze nasyconej czerni z dodatkiem złota upiększy wnętrze domu.

Nowa propozycja zapachowa od Oriflame nie tylko zniewala zmysły, ale również podkreśla siłę i wyjątkową osobowość. To każda z nas kobiet, jest jego inspiracją.